محل تبلیغ شما
خانلرخانی: تکواندوکاران شهرداری برای لیگ جام جهانی آماده نبودند

خانلرخانی: تکواندوکاران شهرداری برای لیگ جام جهانی آماده نبودند

با توجه به حضور ملی پوشان در اردو؛ 
خانلرخانی: تکواندوکاران شهرداری برای لیگ جام جهانی آماده نبودند

سرمربی تیم تکواندو شهرداری ورامین گفت: با توجه به غیبت ملی پوشان تیم نتوانستیم برای لیگ به شیوه جام جهانی تمرین کنیم و آماده شویم.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، پیام خانلرخانی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما درباره لیگ تکواندو به شیوه جام جهانی گفت: در مرحله مقدماتی مسابقات چهار مبارزه خوب به نمایش گذاشتیم اما در نیمه نهایی به تیم بهبد کرج باختیم، با این حال از عملکرد تیم راضی هستم.

وی افزود: این مسابقات می‌تواند پیش زمینه خوبی برای رقابت‌های لیگ برتر باشد. استقبال خوبی از مسابقات شد چراکه تکواندو را از حالت یک نواختی خارج کرد و امیدوارم برگزاری آن استمرار داشته باشد.

سرمربی تیم تکواندو شهرداری ورامین در خصوص حضور ملی پوشان تیم شهرداری ورامین در لیگ تکواندو جام جهانی گفت: روی کاغذ نفرات خوبی در اختیار داشتیم اما نتایج مسابقات از قبل قابل پیش بینی نبود، به همین علت نام تکواندوکاران­ در این مسابقات تاثیری ­نداشت. تکواندوکاران تیم با تلاش و جنگندگی خود موجب موفقیت تیمشان شدند. با این حال نتایج این لیگ برای ما مهم نبود و خوشحالیم که بدون مصدومیت مسابقات را به پایان ­رساندیم چراکه با توجه به سرعت رقابت‌ها احتمال آسیب دیدگی زیاد بود.

وی ادامه داد: برای لیگ به شیوه جام جهانی خیلی آماده نبودیم، چون ترکیب اصلی تیم ما را ملی پوشانی تشکیل می‌دادند که در اردوی تیم ملی تمرین می‌کردند. بهنام اسبقی، ابوالفضل یعقوبی و مهدی خدابخشی بازیکنان تیم شهرداری ورامین هستند که در اردوی تیم ملی هم حضور دارند، بنابراین نتوانستیم تمرین خوبی داشته­ ­باشیم و عملا با ۲ بازیکن برای لیگ آماده شدیم، در حالیکه ­این لیگ سبک خاصی دارد تمرینات ویژه‌ای هم برای آن لازم است.

نویسنده مطلب: مهیار نجف پور

مهیار  نجف پور

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...