محل تبلیغ شما
احمدی: امیدوارم پاراتکواندوکاران مزد زحماتشان را بگیرند

احمدی: امیدوارم پاراتکواندوکاران مزد زحماتشان را بگیرند

مهدی احمدی مربی تیم‌ملی پاراتکواندو کشورمان گفت: با توجه به اینکه پاراتکواندو به رشته‌های پارالمپیک اضافه شده تمامی کشورها بر روی آن سرمایه‌گذاری کرده‌اند و قطعا در این رقابت‌ها کار سختی خواهیم داشتم اما انشاالله تمامی ملی پوشان موفق به کسب خوشرنگ‌ترین مدال می‌شوند.

مهدی احمدی مربی تیم‌ملی پاراتکواندو کشورمان با بیان اینکه تکواندوکاران به آمادگی لازم برای حضور در هفتمین دوره بازی‌های جهانی آیواز رسیده‌اند در گفت‌و‌گو با روابط عمومی فدراسیون تکواندو گفت: بلافاصله پس از مسابقات قهرمانی جهان و پس از استراحتی کوتاه مدت تمرینات تیم به منظور شرکت در بازی‌های آیواز را آغاز کردیم. با توجه به اینکه رقابت‌های قهرمانی آسیا، قهرمان جهان و لندن با فاصله زمانی کوتاهی برگزار شد بچه‌ها با شرایط خوبی وارد اردو شدند و تمرینات خوبی را نیز پشت سر گذاشتیم.

وی افزود: خدا را شکر بچه‌ها از آمادگی خوبی برخوردارند و اگر مشکل خاص و غیرقابل پیش بینی برای تیم به وجود نیاید انشاالله نتایج خوبی کسب خواهیم کرد.

مربی تیم پاراتکواندو خاطرنشان ساخت: ملی‌پوشان در میدان‌های مختلف حضور داشتند و از تجربه خوبی برخوردارند. از نظر روحی و روانی نیز سعی کردیم آنها را به آمادگی مطلوبی برسانیم.

احمدی در پایان تصریح کرد: با توجه به اینکه پاراتکواندو به رشته‌های پارالمپیک اضافه شده تمامی کشورها بر روی آن سرمایه‌گذاری کرده‌اند و شرایط آن با گذشته متفاوت است اما بچه‌ها در این مدت خیلی زحمت کشیدند و من اعتقاد دارم تمامی آنها می‌توانند طلایی این دوره از بازی‌های آیواز باشند.

نویسنده مطلب: مهیار نجف پور

مهیار  نجف پور

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...