عاشورزاده: برای کسب سهمیه المپیک 2020 تلاش می‌کنم/ حضورم در یاسین پیشرو منتفی است

عاشورزاده: برای کسب سهمیه المپیک 2020 تلاش می‌کنم/ حضورم در یاسین پیشرو منتفی است

فرزان عاشورزاده عضو تیم‌ملی تکواندو کشورمان گفت: پروسه زمانی کسب سهمیه المپیک آغاز شده است و شاید در برخی از رقابت‌ها نتوانم نتیجه مورد نظر را بدست آورم اما تمام تلاشم را می‌کنم تا با کسب امتیاز کافی به هدفم که حضور در المپیک 2020 توکیو است برسم.

فرزان عاشورزاده نماینده وزن اول المپیکی کشورمان که پیش از این نیز تجربه حضور در مسابقات فینال گرندپری را در کارنامه خود دارد این روزها بیش از پیش خود را آماده کرده تا بتواند بهترین نتیجه را در این رقابت‌ها رقم بزند. وی در گفت‌وگو‌ با روابط عمومی فدراسیون تکواندو در خصوص میزان آمادگی خود پیش از حضور در این رقابت‌ها گفت: تمرینات خوبی را زیر نظر کادرفنی پشت سر گذاشته‌ایم و با توجه به اینکه به صورت مداوم در اردوها به سر می‌بریم به نظرم یک ماه زمان برای حضور در فاینال گرندپری کافی است چراکه آمادگی خود را حفظ کرده‌ایم و در رقابت‌ها بیشتر باید تمرکزمان بر روی اجرای تکنیک‌ها باشد.

وی افزود: خدا را شکر به آمادگی مطلوبی برای حضور در این رقابت‌‌ها رسیده‌‌ام و انشاالله در روز مسابقات با یک استراتژی هوشمندانه و گوش دادن به تذکرهای کادرفنی بتوانم نتیجه خوبی بدست آورم.

نماینده وزن اول المپیکی کشورمان با اشاره به تجربه حضورش در فینال گرندپری تصریح کرد: من پیش از این نیز مبارزه در این میدان را تجربه کردم و با توجه به اینکه 16 نفر برتر در آن شرکت‌ می‌کنند همگی با آمادگی بالا و برای کسب 80 امتیاز این رقابت‌ها بر روی شیاپ‌چانگ می‌آیند. از تمامی حریفانم شناخت دارم و امیدوارم بتوانم در این رقابت‌ها مدالی خوشرنگ را به کارنامه‌ی خود اضافه نمایم.

عاشورزاده اینطور ادامه داد: فینال گرندپری از نظر فرزان همانند مسابقات دیگر از اهمیت بالایی برخوردار است و مطمئن باشید برای کسب بهترین نتیجه در آن از هیچ تلاشی دریغ نخواهم کرد.

وی با بیان اینکه تلاشش برای حضور در المپیک 2020 آغاز شده است گفت: پروسه زمانی کسب سهمیه المپیک آغاز شده است و شاید در برخی از رقابت‌ها نتوانم نتیجه مورد نظر را بدست آورم اما تمام توان خود را به کار می‌گیرم تا با کسب امتیاز کافی به هدفم که حضور در المپیک 2020 توکیو است برسم.

ملی‌پوش کشورمان افزود: نخستین دوره مسابقات گرنداِسلم دی‌ماه و با حضور برترینهای تکواندوی جهان برگزار می‌شود و من نیز از طریق رنکینگ سیستم و با توجه به اینکه در رده سوم جدول رنکینگ قرار دارم جواز حضور در این رقابت‌ها را بدست آوردم. انشاالله پس از بازگشت تمرینات خود را آغاز می‌کنم تا نماینده شایسته‌ای برای کشورم باشم.

عاشورازده با بیان اینکه حضورش در تیم یاسین پیشرو لیگ برتر منتفی شده است اظهار داشت: پیش از آغاز لیگ برتر با این تیم قرارداد داخلی بستم اما در قرارداد نهایی به توافق نرسیدیم و حضورم در این تیم منتفی است و به نظرم برای اعلام اسم من کمی عجله کردند!

فرزان درخصوص برنامه خود برای حضور در فصل جاری لیگ برتر گفت: هنوز تصمیمی نگرفته‌ام اما به امید خدا پس از مسابقات گرندپری و گرنداِسلم در دور برگشت جام خلیج فارس شرکت خواهم کرد تا شرایط خود را در حد ایده‌ال برای حضور در انتخابی‌های تیم‌ملی و رویداد‌های پیش رو حفظ نمایم.

عاشورزاده در پایان تصریح کرد: کادرفنی در این مدت با توجه به فشار بالایی که بر این تیم وارد است تمام تلاش خود را به کار گرفته و من نیز سعی می‌کنم با کسب نتیجه‌ای خوب این زحمات شبانه‌روزی را آنطور که شایسته است پاسخ دهم.

نویسنده مطلب: مهیار نجف پور

مهیار  نجف پور

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...