هادی پور: قهرمانی در فینال گرندپری برایم سرنوشت ساز است

هادی پور: قهرمانی در فینال گرندپری برایم سرنوشت ساز است

آرمین هادی‌پور ملی‌پوش وزن 58- کیلوگرم کشورمان معتقد است همواره مسابقات فینال گرندپری از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده ولی در این دوره با توجه به اینکه سهمیه نخستین دوره گرنداِسلم توزیع می‌شود قطعا حساسیت مبارزات بالاتر خواهد بود.

آرمین هادی‌پورتکواندوکار تیم‌ملی تکواندو کشورمان که در مرحله سوم مسابقات گرندپری موفق شد بر سکوی نایب قهرمانی بایستد در فینال و با توجه به اینکه با کسب عنوان قهرمانی می‌تواند حضور خود در مسابقات گرنداِسلم را تثبیت نماید به دنبال کسب نشان زرین این رقابت‌ها است. وی در گفت‌و‌گو با روابط عمومی فدراسیون تکواندو در رابطه با شرایطش پیش از حضور در این رقابت‌ها گفت: خدا رو شکر از لحاظ بدنی و روانی به آمادگی بالایی رسیده‌ام، اینکه به صورت مداوم در اردو‌ها هستم باعث می‌شود علاوه بر حفظ آمادگی همواره توان فنی من افزایش پیدا کند.

وی افزود: من تجربه حضور در این میدان گرندپری را دارم و متاسفانه در فینال گرندپری 2016 نتیجه را به حریف کره‌ای واگذار کردم اما این دوره از رقابت‌ها نه تنها برای من بلکه برای تمامی هوگوپوشان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است چراکه علاوه بر کسب امتیاز، قهرمان این دوره از مسابقات جواز حضور در نخستین دوره پیکارهای گرنداِسلم را بدست می‌آورد.

هادی‌پور با بیان اینکه رقابت‌های فینال گرندپری همیشه نسبت به مراحل مقدماتی سنگین تر است تصریح کرد: فینال با حضور 16 تکواندو برتر پیگیری می‌شود، با توجه به اینکه امتیاز بالاتری دارد سکوی پرتابی برای ارتقای رنکینگ المپیکی است و همه تکواندوکاران سعی می‌کنند با صد در صد آمادگی در آن حضور پیدا کنند.

ملی‌پوش وزن دوم المپیکی کشورمان خاطرنشان ساخت: من نیز با آمادگی کامل در این مسابقات شرکت می‌کنم و تمام روزهای سخت تمرین را با امید کسب بهترین نتیجه پشت سر گذاشتم. امیدوارم بتوانم بهترین مبارزاتم را بر شیاپ‌چانگ ساحل عاج به نمایش بگذارم.

وی اینطور ادامه داد: فینال مرحله سوم مسابقات گرندپری 2017 را در حالی به پایان رساندم که نتیجه را در راند طلایی به نماینده روسیه واگذار کردم و بر سکوی نایب قهرمانی ایستادم اما برای حضور در فاینال تمام تمریناتم را طلایی انجام دادم و انشاالله با کسب مدال طلا نتیجه مرحله قبل را جبران خواهم کرد.

آرمین هادی‌پور در پایان گفت: از حالا خود را برای حضور در المپیک 2020 آماده می‌کنیم و این مسابقات همانند نردبانی است که باید پله پله آن را پشت سر بگذاریم تا به هدف نزدیک‌تر شویم و اگر در یک مرحله موفق نشدیم در مرحله بعدی آن را جبران کنیم.

 

نویسنده مطلب: مهیار نجف پور

مهیار  نجف پور

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...