یعقوبی: نام حریفان برایم اهمیتی ندارد

یعقوبی: نام حریفان برایم اهمیتی ندارد

ابوالفضل یعقوبی عضو تیم‌ملی تکواندو کشورمان مسابقات فینال گرندپری به مراتب از مراحل مقدماتی سخت تر‌ دانسته و می گوید: حریفان قدرتمندی در آن حضور دارند اما من همواره سعی کردم به نام آنها توجهی نکنم و بهترین مبارزه خود را به نمایش بگذارم.

ابوالفضل یعقوبی تکواندوکار وزن دوم المپیکی کشورمان در رابطه با میزان آمادگی خود پیش از حضور در مسابقات فینال گرندپری 2017 در گفت‌و‌گو با روابط عمومی فدراسیون تکواندو گفت: روزانه دو نوبت تمرین فنی و بدنسازی را پشت سرگذاشته‌ایم و خدا را شکر با تدابیری که کادرفنی اندیشیده‌اند توانستم آمادگی خوبی کسب کنم. نمی‌توانم پیش بینی کنم در این رقابت‌ها چه نتیجه‌ای می‌گیرم اما حرفه‌ای تمرین کرده‌ام تا بهترین عملکرد را داشته باشم.

وی افزود: به نظرم این رقابت‌ها از سطح فنی بالایی برخوردار است و با حضور 16 نفر برتر جهان شاید بتوان سطح آن را از المپیک هم بالاتر دانست چراکه در مراحل مقدماتی شاید مسابقات راحت‌تر باشد اما در فینال رقابت‌ها از همان ابتدا سنگین است و باید تمرکز بالایی داشته باشیم تا نتیجه خوبی را رقم بزنیم.

هوگوپوش وزن 68- کیلوگرم با بیان اینکه در فاینال گرندپری 2016 نیز حضور داشته است خاطرنشان ساخت: در دوره گذشته متاسفانه دستم آسیب دید و نتیجه را واگذار کردم اما تجربه حضور در اين رويداد قطعا به موفقيتم كمك خواهد کرد.

وي در رابطه با مهمترين حريفان خود افزود: در هر وزنی رقیبان مطرح و خوبی حضور دارند اما من به نام آنها هيچ اهميتي نمي‌دهم و با تمام قدرت می جنگم تا با پیروزی از شیاپ‌چانگ خارج شوم.

ابوالفضل با اشاره به مسابقات کسب سهمیه گرنداِسلم تصریح کرد: خدا را شکر توانستم سهمیه حضور در نخستین دوره مسابقات گرنداِسلم را بدست آورم، حریفان خوبی در این رقابت‌ها مقابلم قرار گرفتند و مبارزات سختی را پشت سرگذاشتم. امیدوارم در مسابقات اصلی نیز بتوانم موفق عمل کنم.

ملی پوش کشورمان در پایان گفت: یک سال از مسیر 4 ساله المپیک را پشت سر گذاشتیم. در این دوران تنها به حضورم در المپیک 2020 فکر کردم و به مسیر رو به رو نگاه کردم تا به هدفم برسم. از همه مردم می خواهم برایم دعا کنند تا 80 امتیاز این رقابت‌ها را به نام خود ثبت نمایم.

نویسنده مطلب: مهیار نجف پور

مهیار  نجف پور

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...