مردانی: تکواندوکاران ایرانی به کم قانع نمی‌شوند/ برای بهترین شدن تلاش می‌کنیم

مردانی: تکواندوکاران ایرانی به کم قانع نمی‌شوند/ برای بهترین شدن تلاش می‌کنیم

نماینده سنگین وزن کشورمان گفت: در مسابقات فینال گرندپری حضور پیدا کرده و توانایی‌های خود را به نمایش می‌گذاریم، ما همه تلاشمان را کرده‌ایم و مطمئن باشید به کم قانع نمی‌شویم.

سجاد مردانی تکواندوکار وزن 80+ کیلوگرم کشورمان در مسابقات فینال گرندپری به عنوان نماینده ایران در روز پایانی به مصاف حریفان خود می‌رود. سجاد برای چهارمین بار است که حضور در این رویداد را تجربه می‌کند و تاکنون دو عنوان قهرمانی را به نام خود ثبت کرده است. 

مردانی پیش از حضور در مسابقات فینال گرندپری 2017 در خصوص شرایطش در گفت‌و‌گو با روابط عمومی فدراسیون تکواندو گفت: پس از بازگشت از مرحله سوم مسابقات گرندپری تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم. در هر رویدادی که حضور پیدا می‌کنیم کادرفنی تک تک شرایط هر بازیکن و مبارزات را بررسی می‌کند و با این توجه و دوراندیشی که صورت گرفته نقاط ضعف تکواندوکاران در هر رقابت کمتر از رویداد قبل می‌شود و خدا را شکر که می‌توانیم توانایی فنی خود را برابر بهترین بازیکنان دنیا نشان دهیم.

وی افزود: فینال گرندپری نیز از دیگر مسابقات جدا نیست، بازخوردی خوبی از رقابت‌های قبل گرفتیم و نکاتی که کادرفنی به ما بازگو کردند در دستور کار خود قرار دادیم، انشاالله در این رویداد مبارزات خوبی را به نمایش می‌گذاریم.

ملی‌پوش کشورمان با اشاره به تجربه حضورش در سه دوره مسابقات فینال گرندپری خاطرنشان ساخت: این رقابت‌ها حساسیتش به واسطه گلچین بودن تکواندوکاران و همچنین امتیازات بالای آن است. من پیش از این دو عنوان قهرمانی و یک مدال برنز این رقابت‌ها را کسب کردم و امیدوارم در این دوره نیز بهترین عملکرد را داشته باشم.

مردانی در ادامه گفت: برای من همه رویدادها به یک صورت است و امتیاز آنها برای من فرقی نمی‌کند. همه اعضای تیم و کادرفنی تلاش می‌کنند تا بهترین باشند و برای کسب امتیاز و رسیدن به المپیک می‌جنگند.

نماینده وزن چهارم المپیکی کشورمان تصریح کرد: کادرفنی دلسوزانه سعی دارند ما در هر مسابقه کامل تر‌ و بهتر باشیم و پس از هر مسابقه عملکرد بچه‌ها را بررسی می‌کنند. ما نیز در این راه از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنیم مطمئن باشید تکواندوکاران ایرانی به کم قانع نمی‌شوند.

وی در پایان گفت: بعد از مسابقات ساحل عاج تمرینات خود را برای حضور در نخستین دوره مسابقات گرنداِسلم که با حضور تکواندوکاران برتر جهان برگزار می‌شود، پیگیری می‌کنم. از تلاش کادرفنی در این مدت تشکر می‌کنم و امیدوارم با نتیجه‌‌ای خوب بتوانیم جواب زحماتشان را بدهیم.

نویسنده مطلب: مهیار نجف پور

مهیار  نجف پور

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...