رقابت‌های آزاد کشوری نوجوانان از روز شنبه به میزبانی استان آغاز می شود

رقابت‌های آزاد کشوری نوجوانان از روز شنبه به میزبانی استان آغاز می شود

رییس هیات تکواندو استان قم از برگزاری مسابقات آزاد کشوری نوجوانان به میزبانی قم خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومي فدراسيون تكواندو و به نقل از هيات تكواندو استان قم، رقابت های آزاد کشوری نوجوانان در دو گروه دختران و پسران و به منظور حضور در مرحله اول مسابقات انتخابی تیم ملی جهت شرکت در پیکارهای کسب سهمیه المپیک جوانان و قهرمانی نوجوانان جهان 2018 از شنبه (18 آذرماه) در ورزشگاه "شهید حیدریان" قم و به میزبانی هیات تکواندو استان آغاز می شود.

در گروه دختران مبارزات اوزان فرد (42-، 46-، 52-، 59- و 68- کیلوگرم) روز شنبه (18 آذرماه) و پیکارهای اوزان زوج (44-، 49-، 55-، 63- و 68+ کیلوگرم) روز یکشنبه (19 آذرماه) برگزار می‌شود. در گروه پسران نیز رقابت‌ها از روز سه شنبه (21 آذرماه) آغاز و به مدت سه روز ادامه خواهد داشت.

محمد جمشیدی رییس هیات تکواندو استان با اعلام این خبر گفت: با هماهنگی های صورت گرفته با کمیته مسابقات فدراسیون تکواندو، میزبانی مسابقات آزاد کشوری نوجوانان به استان قم سپرده‌ شده است.

رییس هیات تکواندو استان قم افزود: این دوره از پیکارها با حضور هوگوپوشانی از سراسر کشور از روز 18 آذرماه در سالن دو هزار نفری شهید حیدریان آغاز خواهد شد.


وی با اشاره به اینکه مسابقات تا روز 23 آذرماه ادامه دارد، گفت: در دو روز نخست مسابقات در بخش دختران برگزار می‌شود و و پس از آن رقابت‌های گروه پسران به مدت 3 روز پیگیری می‌شود.

جمشیدی با بیان اینکه این مسابقات آزاد بوده و محدودیتی برای شرکت کنندگان تکواندوکاران وجود ندارد و همچنین انتخابی تیم ملی را نیز شامل می‌شود، این مسابقات را زمینه ساز رشد تکواندو استان دانست و افزود: ان‌شااالله با برنامه‌ریزی هدفمند هیات تکواندو استان، شاهد برگزاری مسابقاتی در سطح کمی و کیفی بالا خواهیم بود و امیدوارم میزبان خوبی برای تمامی تکواندوکاران و میهمانان عزیز باشیم.

نویسنده مطلب: مهیار نجف پور

مهیار  نجف پور

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...