خانلرخانی: تیم‌ملی پاراتکواندو با ترکیب پنج نفره به مراکش اعزام می‌شود

خانلرخانی: تیم‌ملی پاراتکواندو با ترکیب پنج نفره به مراکش اعزام می‌شود

خانلرخانی: تیم‌ملی پاراتکواندو با ترکیب پنج نفره به مراکش اعزام می‌شود

سرمربی تیم‌ملی پاراتکواندو کشورمان با 5 هوگوپوش در رقابت‌های قهرمانی آفریقا شرکت می‌کند؛ پس از آن نیز به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام می شود تا قهرمانی دوره گذشته را تکرار کند.

سرمربی تیم ملی پارا تکواندوی ایران با اعلام این خبر به سایت کمیته ملی پارالمپیک گفت: اردوی تیم ملی جهت حضور در رقابت های قهرمانی آسیا با حضور ۱۲ ورزشکار از روز چهارم اسفندماه آغاز شده و تا ۲۸ اسفندماه ادامه دارد.

پیام خانلرخانی افزود: رقابت‌های قهرمانی آسیا خردادماه در کشور ویتنام برگزار می شود و تیم ملی برای آمادگی بیشتر با پنج پاراتکواندوکار در رقابت های قهرمانی آفریقا شرکت می کند. این پیکارها ۸ فروردین ماه برگزار می شود.

وی با اشاره به تمرینات تیم‌ملی در سال جدید گفت: تمرینات هوگوپوشان بعد از رقابت‌های قهرمانی آفریقا از ۱۵ فروردین ماه آغاز شده و تا اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا ادامه دارد.

سرمربی تیم‌ملی پاراتکواندوی ایران هدف از شرکت در رقابت های قهرمانی آسیا را تکرار قهرمانی دوره قبل دانست و اظهار داشت: در این رقابت‌ها از ورزشکاران جوان استفاده می کنیم اما تکرار قهرمانی هدف ما در این مسابقات است و از طرفی قصد داریم پاراتکواندوکاران جایگاه خود را در رنکینگ ارتقا دهند.

وی ادامه داد: ملی پوشان به آمادگی ۴۰ درصدی رسیده اند و تا زمان مسابقات به آمادگی کامل می رسند.

نویسنده مطلب: مهیار نجف پور

مهیار  نجف پور

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...