محل تبلیغ شما
هادی‌پور: با تمام وجودم برای سربلندی ایران می‌جنگم

هادی‌پور: با تمام وجودم برای سربلندی ایران می‌جنگم

برای رفتن به ادامه مطلب بر روی متن بالا کلید فرمایید .

 

تکواندوکار وزن اول کشورمان گفت: برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان خیلی تلاش کردم و در میدان مبارزه تمام توانایی خود را به نمایش می‌گذارم تا شرمنده مردم نشوم.

 

آرمین هادی‌پور نماینده وزن 54- کیلوگرم کشورمان که سال گذشته توانست برای نخستین بار مدال تاریخی طلای وزن 54- کیلوگرم را در مسابقات قهرمانی آسیا کسب کند می‌خواهد این گردن آویز طلایی را در اولین حضور خود در رقابت‌های قهرمانی جهان نیز تکرار کند. آرمین که برای شرکت در بیست و دومین دوره این مسابقات در مرحله آخر انتخابی شانس حضور در تیم‌ملی را از دست داده این دوره می‌خواهد نهایت بهره را از این فرصت ببرد.

وی پیش از اعزام در گفت‌وگو با روابط عمومی فدراسیون تکواندو در خصوص میزان آمادگی خود به روابط عمومی فدراسیون تکواندو گفت: با توجه به تمرینات خوبی که طی چند ماه پشت سر گذاشتیم الان از هر نظر آمادگی کامل را برای حضور در مسابقات را دارم و خدا را شکر در کنار بچه‌ها به اعتماد به نفس و خودباوری لازم رسیده‌ایم تا بتوانیم بهترین نتیجه را در این رقابت‌ها کسب نماییم.

هادی‌پور با اشاره به حضور در تورنمنت یونان افزود: به نظرم رقابت در این رویداد برای تمامی اعضای تیم خیلی مفید بود و با توجه به اینکه چندین ماه از مسابقات دور بودیم با تغییرات داوری بهتر آشنا شدیم، همچنین با رقبای جهانی خود مبارزه کرده و متوجه شدیم در چه جایگاهی قرار داریم.

نماینده وزن 54- کیلوگرم کشورمان اینطور ادامه داد: به نظرم تغییر در قوانین داوری در روند مبارزت تاثیری ندارد یا حداقل برای من اینطور بوده است اما جنگندگی میان تکواندوکاران را افزایش می‌دهد.

وی تصریح کرد: دوره گذشته در مرحله آخر انتخابی شانس حضور در تیم ملی را از دست دادم و همین موضع باعث می‌شود با تمام وجود بجنگم تا از خودم راضی باشم و هنگامی که از شیاپ‌چانگ خارج می‌شوم احساس شرمندگی نکنم.

قهرمان آسیا با اشاره به بزرگترین هدفش تصریح کرد: از نظر روحی و روانی برای حضور در این رقابت‌ها آماده هستم و تمام تلاشم را می‌کنم تا مدال طلای وزن اول را برای نخستین بار در این رقابت‌ها کسب نمایم اما هدف بزرگ من المپیک 2020 توکیو است و پله پله از این نردبان بالا می‌روم تا روزی خود را بر سکوی این رویداد بزرگ ببینم.

هادی‌پور در پاسخ به این سوال که قهرمانی جهان را چطور می‌بیند؟ گفت: این مسابقات یکی از بزرگترین رویداد‌هایی است که از نظر فنی سطح بالایی دارد و نباید هیچ‌کدام از حریفان را دست کم بگیریم. خدا را شکر تیم ما از انگیزه بالایی برخوردار است و با یاری خدا می‌توانیم نتایجی که شایسته کشورمان باشد را کسب کنیم.

وی در خصوص مهمترین حریفانش خاطرنشان ساخت: پیش از این با رقبای خود مبارزه کرده‌ام و می‌دانم از چه تکنیک‌هایی باید استفاده کنم اما نباید تنها به حریفان سرشناس بسنده کرد چراکه هر کشوری ممکن است تک چهره‌‌هایی را در اختیار داشته باشد.

تکواندوکار وزن 54- کیلوگرم کشورمان در پایان گفت: با توجه به انتظاراتی که وجود دارد، مسئولیت سنگینی بر دوش من است و دلم می‌خواهد با موفقیت در این رویداد بتوانم رضایت کادرفنی و کسانی که برای من زحمت کشیده‌اند را جلب کنم. از مردم می‌خواهم در این ماه عزیز برایمان دعا کنند تا بهترین نتیجه رقم بخورد.

 

نویسنده مطلب: مهیار نجف پور

مهیار  نجف پور

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!