محل تبلیغ شما
اسدپور: شرایط در این دوره از مسابقات متفاوت است

اسدپور: شرایط در این دوره از مسابقات متفاوت است

برای دیدن به ادامه مطلب مراجعه فرمایید .

سرمربی تیم‌ملی پومسه دانشجویان دختر گفت: این دوره از مسابقات با شرایطی متفاوت برگزار می‌شود و این موضوع کمی کار را سخت می‌کند اما سعی کردیم ترکیب تیم را طوری انتخاب کنیم تا انشاا... نتیجه مورد نظر را بدست آوریم.

 

بیست و نهمین دوره مسابقات یونیورسیاد جهانی دانشجویان از 28 مردادماه تا 8 شهریورماه سال‌جاری به مدت 11 روز در کشور چین تایپه برگزار می‌شود، فاطمه اسدپور سرمربی تیم‌ملی پومسه دانشجویان کشورمان در رابطه با اردوی آماده‌سازی تیم به روابط عمومی فدراسیون تکواندو گفت: از هفتم تیرماه اردو را با 6 نفر در مرکز جهانی تکواندو آغاز کردیم و با توجه به زمان کمی که در اختیار داشتیم روزانه دو تا سه نوبت تمرین را در نظر گرفتیم تا بتوانیم بهترین انتخاب را داشته باشیم که در نهایت با 3 پومسه‌رو ادامه تمرینات را پیگیری می‌کنیم.

وی افزود: شرایط برگزاری رقابت‌ها با دوره قبل کاملا متفاوت است، پیش از این در مسابقات پومسه دانشجویان تنها در بخش استاندارد برگزار می‌شد اما با اعلام کمیته برگزاری مسابقات در این دوره شاهد اجرای فرم‌های ابداعی هستیم. به این شکل که در دوره‌های گذشته در فینال رقابت‌ها دو فرم استاندارد اجرا می‌شد اما الان برای کسب مدال طلا باید بتوانند یک فرم ابداعی و یک فرم استاندارد در مرحله نهایی اجرا نمایند.

سرمربی تیم‌ملی پومسه دانشجویان دختر در ادامه تصریح کرد: این موضوع کمی شرایط را سخت می‌کند و اصلا نمی‌توان پیش بینی کرد که در مسابقات چه اتفاقی می‌افتد اما سعی کردیم نفرات حاضر در تیم را طوری انتخاب کنیم که بتوانند در بخش استاندارد قدرتمند به اجرای فرم بپردازند تا راهی فینال شوند. همچنین در بخش ابداعی بتوانند نمایش خوبی را از خود بر جای بگذارند. در واقع در این نوع برگزاری یک مدال با دو شیوه اجرا فرم توزیع می‌شود.

اسدپور در خصوص حریفان مطرحی که در این رویداد حضور پیدا می‌کنند افزود: نمایندگان کشورهای کره‌جنوبی، چین، چین تایپه، فیلیپین، تایلند از مهمترین رقبای ما هستند.

وی در پایان گفت: در مدت زمان باقی مانده سعی می‌کنیم بچه‌ها را به آمادگی مطلوب برسانیم و با توجه به شیوه برگزاری این رویداد بچه‌ها می‌توانند تجربه خوبی را کسب نمایند.

 

نویسنده مطلب: مهیار نجف پور

مهیار  نجف پور

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!