تبریز، میزبان جام باشگاه های آسیا و جام فجر 2018

تبریز، میزبان جام باشگاه های آسیا و جام فجر 2018

برای دیدن بر روی متن بالا کلید فرمایید .

 

با پیشنهاد سید محمد پولادگر رییس فدراسیون تکواندو کشورمان، آذربایجان شرقی به عنوان میزبان مسابقات جام باشگاه‌های آسیا و جام فجر انتخاب شد.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، نشست مشترک وزارت ورزش و جوانان و ستاد استانی "تبریز 2018 " با حضور دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، جبارزاده استاندار آذربایجان شرقی، نجفی شهردار تبریز، معاونان و مدیران ستادی وزارت ورزش و جوانان و همچنین روسای فدراسیون‌های ورزشی در تبریز برگزار شد.

سید محمد پولادگر رییس فدراسیون تکواندو کشورمان که برای حضور در نشست ورزیر ورزش و جوانان با روسای فدراسیون‌های ورزشی به تبریز سفر کرده بود با اعلام میزبانی آذربایجان شرقی برای برگزاری دو رویداد بین المللی تکواندو در سال 2018 گفت: با توجه به انتخاب تبریز به عنوان پایتخت برگزیده گردشگری کشورهای اسلامی در سال 2018 و پتانسیل موجود در این شهر در جلسه فوق پیشنهاد میزبانی این دوره از دو رویداد بین المللی تکواندو از سوی فدراسیون مطرح و مورد تصویب قرار گرفت.

وی افزود: آذربایجان شرقی سابقه میزبانی هر دو رویداد را در سال‌های گذشته داشته است. دهمین دوره مسابقات فجر سال 1376 و همچنین سومین دوره مسابقات جام باشگاه‌های آسیا در سال 1389 در این شهر برگزار شده است.

پولادگر در پایان افزود: استان آذربایجان‌شرقی پتانسیل‌های زیادی در عرصه قهرمان پروری رشته تکواندو دارد و می‌تواند به قطب تکواندو کشور تبدیل شود. امیدوارم برگزاری این دو مسابقه به توسعه و رشد این رشته در استان کمک کرده و باعث پیشرفت بیش از پیش این رشته شود.

 

نویسنده مطلب: مهیار نجف پور

مهیار  نجف پور

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!