خلیفه:هدفمان تکرار عنوان قهرمانی یونیورسیاد جهان است

خلیفه:هدفمان تکرار عنوان قهرمانی یونیورسیاد جهان است

برای دیدن بر روی متن بالا کلید فرمایید .

 

 

سرمربی تیم ملی تکواندو دانشجویان گفت:هدفمان دفاع از عنوان قهرمانی مسابقات یونیورسیاد جهان است.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، سید نعمت خلیفه سرمربی تیم ملی تکواندو دانشجویان گفت: مسابقات یونیورسیاد بعد از المپیک از اهمیت بالایی برخوردار است و تمام کشورها به خصوص دررشته تکواندو با قدرت بیشتری حاضر می شوند.


او ادامه داد: تیم ملی ایران در دوره قبل توانست عنوان قهرمان را از آن خود کند و در این دوره با هدف دفاع از این عنوان راهی مسابقات یونیورسیاد دانشجویان جهان می شویم.


نعمت خلیفه افزود: این رقابت ها تا 20 امتیاز در رنکینگ تکواندوکاران موثر است و می تواند در کسب سهمیه المپیک موثر باشد. به همین منظور تمام تلاشمان را می کنیم که بهترین نتیجه را در این رقابت ها بدست آوریم.


سرمربی تیم ملی تکواندو عنوان کرد:تمام کشورها بر روی تکواندو سرمایه گذاری کردند و به دنبال کسب سکوهای قهرمانی رقابت ها هستند اما ایران قطب تکواندو است و از مدعیان اصلی قهرمانی در رقابت ها است.


او در ادامه بیان کرد: آخرین مرحله اردوی آمادگی تیم در حال برگزاری است و فاز سرعتی را در این مرحله با تکواندوکاران تمرین می کنیم.تیم ملی 22 مردادماه تهران را به مقصد تایوان ترک می کند تا در این دوره از رقابت های دانشجویان جهان شرکت کند.


سرمربی تیم ملی تکواندو دانشجویان در پایان خاطر نشان کرد: وضعیت جسمانی ملی پوشان در شرایط مناسب است و امیدوارم با حفظ این روند بتوانیم برروی شیاپ چانگ اهدافمان را محقق سازیم.

نویسنده مطلب: مهیار نجف پور

مهیار  نجف پور

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!