هادی پور: از هیچ تلاشی دریغ نمی کنم/نمی خواهم احساس پشیمانی کنم

هادی پور: از هیچ تلاشی دریغ نمی کنم/نمی خواهم احساس پشیمانی کنم

برای دیدن بر روی متن بالا کلید فرمایید .

 

 

نماینده وزن 58- کیلوگرم کشورمان گفت: برای افتخارآفرینی در این مسابقات از هیچ تلاشی دریغ نمی کنم اما نباید این موضوع را نادیده گرفت که تمامی تکواندوکاران حاضر در این رویداد با آمادگی کامل و برای کسب خوش‌رنگ ترین مدال حضور پیدا می‌کنند.

 

آرمین هادی‌پور تکواندوکار وزن 58- کیلوگرم کشورمان در ماه گذشته توانست بر سکوی نایب قهرمانی جهان بایستد و با کسب 72 امتیاز این رقابت‌ها در جایگاه دوم جدول رده‌بندی قرار بگیرد، حالا خود را برای کسب امتیاز در مرحله نخست گرندپری 2017 آماده کرده و شنبه (13 مردادماه) بر روی شیاپ‌چانگ می‌رود.

آرمین در خصوص میزان آمادگی خود به روابط عمومی فدراسیون تکواندو گفت: بلافاصله پس از مسابقات قهرمانی جهان در اردوی آماده سازی برای حضور در مسابقات گرندپری 2017 – روسیه حضور پیدا کردم. خدا را شکر در این مدت زمان توانستم آمادگی لازم را برای حضور کسب کرده و انشاا... بتوانم برای کشورم افتخارآفرینی کنم.

وی افزود: با جدیت تمرینات خود را پیگیری کردم و با تمام وجود در میدان مبارزه می‌جنگم تا از عملکرد خودم راضی باشم و هنگامی که از شیاپ‌چانگ خارج می‌شوم احساس پشیمانی نکنم.

هوگوپوش وزن 58- کیلوگرم کشورمان تصریح کرد: برای کسب پیروزی در این رقابت‌ها از هیچ تلاشی دریغ نمی کنم اما نباید این موضوع را نادیده گرفت که تمامی تکواندوکاران حاضر در این رویداد با آمادگی کامل و برای کسب خوش‌رنگ ترین مدال حضور پیدا می‌کنند.

هادی‌پور در رابطه با مهمترین حریفش در این رقابت‌ها گفت: «تای هون کیم» از کره جنوبی که مدال‌های رنگارنگی را در کارنامه خود دارد را شاید بتوان مهمترین حریفم دانست اما از نحوه مبارزاتش آشنایی دارم و در فینال مسابقات قهرمانی جهان 2017 نیز در شرایطی خاص نتیجه را به او واگذار کردم. انشاا... انتقام جهانی را در این مسابقات می‌گیرم.

وی در پایان گفت: برای حضور در المپیک 2020 باید یک مسیر 4 ساله را پشت سر گذاشت و پله پله خود را برای شرکت در این رویداد آماده کرد، تمام توان خود را به کار می‌گیرم تا بتوانم در این رویداد بزرگ ورزشی شرکت کنم.

نویسنده مطلب: مهیار نجف پور

مهیار  نجف پور

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!