یعقوبی: هدفم حضور در المپیک 2020 توکیو است/باید سختی ها را به جان خرید

یعقوبی: هدفم حضور در المپیک 2020 توکیو است/باید سختی ها را به جان خرید

برای دیدن بر روی متن بالا کلید فرمایید .

 

 

نماینده وزن 68- کیلوگرم کشورمان گفت: هدفم حضور در بازی‌های المپیک 2020 توکیو است و برای این هدف باید پله پله این مسیر را طی کنم و تمام سختی‌ها را به جان بخرم.

 

ابوالفضل یعقوبی تکواندوکار وزن 68- کیلوگرم کشورمان که پیش از این در مسابقات گرندپری 2015 موفق به کسب عنوان نایب قهرمانی و مدال برنز شده است، اکنون مهیای حضور در مرحله نخست این رویداد در سال 2017 شده است. وی در گفت‌و‌گو با روابط عمومی فدراسیون تکواندو گفت: روزانه دو نوبت تمرین را در مرکز جهانی تکواندو پشت سر گذاشتیم. خدا را شکر با تدابیر کادر فنی به آمادگی مطلوب رسیده‌ایم و برای کسب بهترین نتیجه در این رقابت‌ها به مصاف حریفانم می‌روند.

وی افزود: پس از مسابقات قهرمانی جهان و با فاصله‌ای اندک در اردو حاضر شدم و شاید این برای بسیاری از افراد سخت باشد اما من اعتقاد دارم برای ایستادن بر سکوی قهرمانی و کسب افتخار برای کشورم باید تمامی این سختی‌ها را به جان بخرم.

یعقوبی با اشاره به اینکه پیش از این توانسته مدال نقره و برنز مسابقات گرندپری را در سال 2015 کسب کند،‌ گفت: تجربه حضور در این رویداد به موفقیتم کمک می‌کند اما حضور تکواندوکاران برتر دنیا سطح فنی مبارزات را بالا می‌برد و باید تمام تلاشم را به کار بگیرم تا بتوانم بهترین نتیجه را کسب کنم.

هوگوپوش وزن 68- کیلوگرم کشورمان تصریح کرد: در مسابقات بسیاری حضور داشتم و می‌دانم که نباید احساسی مبارزه کرد و باید با برنامه به مصاف حریف رفت.

وی در ادامه به حضورش در «جام ریاست فدراسیون جهانی» آسیا اشاره کرد و گفت: خدا را شکر هم از لحاظ جسمانی و هم از لحاظ روانی آمادگی مطلوبی کسب کردم و انشاا... در هر دو رویداد به شایستگی مبارزه کرده و برای کشورم افتخارآفرینی می‌کنم. 

یعقوبی در پایان تصریح کرد: هدف من حضور در المپیک 2020 توکیو است و برای رسیدن به این هدف باید 4 سال تلاش بی وقفه را در برنامه کار خود قرار داده و و برای هدفم بجنگم.

نویسنده مطلب: مهیار نجف پور

مهیار  نجف پور

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!