مدال آوران روز دوم گرندپری «مسکو»

مدال آوران روز دوم گرندپری «مسکو»

برای دیدن بر روی متن بالا کلید فرمایید .

 

روز دوم از مرحله اول رقابت‌های گرندپری در سال 2017 روز گذشته (شنبه) در "مسکو" روسیه برگزار و نمایندگان تایلند، کره‌جنوبی و روسیه توانستند بر سکوی نخست این رقابت‌ها بایستند.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مرحله نخست مسابقات گرند‌پری در سال 2017 در 4 وزن المپیکی زنان و مردان از روز جمعه (13 مردادماه) با حضور 212 تکواندوکار (107 تکواندوکار مرد و 105 تکواندوکار زن) از 56 کشور(44 کشور مردان، 36 کشور زنان) در سالن چند منظوره (CSKA) شهر "مسکو" روسیه آغاز و امروز (یکشنبه) به پایان می‌رسد.

روز گذشته(شنبه) و در روز دوم این رقابت‌ها با برگزاری پیکارهای اوزان 49- کیلوگرم زنان و 58- و 80- کیلوگرم مردان پیگیری گردید که آرمین هادی‌پور و محمد کاظمی در وزن 58- کیلوگرم دو نماینده کشورمان در این رقابت‌ها بودند.

کاظمی در این رقابت‌ها با 3 پیروزی و یک باخت موفق شد مدال برنز را کسب کرده و 14.40 امتیاز به رنکینگ المپیکی خود اضافه نماید. آرمین هادی‌پور دیگر نماینده کشورمان در این وزن بود که در دومین دیدار و با قبول شکست برابر نایب قهرمان جهان از کسب مدال بازماند.


در وزن 49- کیلوگرم زنان «پانیپاک ونگ پاتتاناکیت» از تایلند به مدال طلا رسید، «سو هوی کیم» نایب قهرمان شد و «کامیلا رودریگوئز» از کلمبیا و «تیجانا بوگدانویک» از صربستان بر سکوی سوم ایستادند.

در وزن 58- کیلوگرم مردان «تای هون کیم» از کره جنوبی قهرمان شد، «رامنارونگ ساوک ویهاری» از تایلند به مدال نقره رسید و «محمد کاظمی از ایران و «جیسوس تورتوسا» از اسپانیا صاحب گردن آویز برنز شدند.

در وزن 80- کیلوگرم نیز «آنتون کوتکوف» از روسیه طلایی شد، «آرون کوک» از مولداوی بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد و «چیک سیسه» از ساحل عاج و «هون کیم» از کره جنوبی مشترکا سوم شدند.


مدال آوران روز نخست///

«گروه زنان»

وزن 67- کیلوگرم///
طلا: روس گباگبی (ساحل عاج)
نقره: نور تاتار (ترکیه)
برنز: حیری اُه (کره‌جنوبی) و پیاگ فرسون (آمریکا)

وزن 67+ کیلوگرم///
طلا: بیانکا والکدن (انگلیس)
نقره: بیچ نا کیم (کره جنوبی)
برنز: اولگا ایوانوآ (روسیه) و دا-بین لی (کره جنوبی)


«گروه مردان»

وزن 80+ کیلوگرم///
طلا: رومان کوزنتسو (روسیه)
نقره: کیو دون این (کره جنوبی)
برنز: یوری کریچنکو (روسیه) و ودران گولس (کرواسی)

نویسنده مطلب: مهیار نجف پور

مهیار  نجف پور

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!