محل تبلیغ شما
یعقوبی حریفان خود را در مسابقات گرندپری «مسکو» شناخت

یعقوبی حریفان خود را در مسابقات گرندپری «مسکو» شناخت

برای دیدن بر روی متن بالا کلید فرمایید .

 

مراسم قرعه کشی وزن 68- کیلوگرم مرحله نخست مسابقات گرندپری 2017 انجام و ابوالفضل یعقوبی آخرین نماینده کشورمان در این رقابت‌ها، حریفان خود را شناخت.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مرحله نخست مسابقات گرند‌پری در سال 2017 در 4 وزن المپیکی زنان و مردان از روز گذشته (جمعه) آغاز و به مدت 3 روز با حضور 212 تکواندوکار (107 تکواندوکار مرد و 105 تکواندوکار زن) از 56 کشور(44 کشور مردان، 36 کشور زنان) در سالن چند منظوره (CSKA) شهر "مسکو" روسیه ادامه خواهد داشت.

در روز نخست این رقابت‌ها مبارزات اوزن 67- و 67+ کیلوگرم زنان و 80+ کیلوگرم گروه مردان برگزار و امروز (یکشنبه) دیدارهای اوزان 49- کیلوگرم زنان و 58- و 80- کیلوگرم مردان در حال پیگیری است که آرمین هادی‌پور و محمد کاظمی در وزن 58- کیلوگرم دو نماینده کشورمان هستند.

امروز (یکشنبه) و پس از انجام وزن کشی اوزان 57- کیلوگرم زنان و 68- کیلوگرم مردان، مراسم قرعه کشی برگزار و نماینده کشورمان در روز پایانی رقیبان خود را شناخت.

ابوالفضل یعقوبی در دیدار نخست «کریستین مک نیش» از انگلیس را که برنز المپیک نوجوانان 2014 و مدال تورنمنت‌های مختلف را در کارنامه دارد باید شکست دهد و در دیدار دوم نیز باید به مصاف برنده دیدار استرالیا و آرژانتین برود.

هدایت این تیم برعهده مهدی بی باک به عنوان سرمربی و علیرضا نصرآزادانی به عنوان مربی است.

گفتنی است؛ مسابقات گرندپری (G4) است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب 40، 24 و 14.40 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیکی تعلق می گیر

نویسنده مطلب: مهیار نجف پور

مهیار  نجف پور

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!