هادی‌پور با شکست برابر نایب قهرمان جهان از دور رقابت ها کنار رفت

هادی‌پور با شکست برابر نایب قهرمان جهان از دور رقابت ها کنار رفت

برای دیدن بر روی متن بالا کلید فرمایید .

 

هادی‌پور در دومین مبارزات خود مقابل «میخائیل آرتامونو» نایب قهرمان جهان، نتیجه را واگذار کرد و از گردونه رقابت ها کنار رفت.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مرحله نخست مسابقات گرند‌پری در سال 2017 در 4 وزن المپیکی زنان و مردان از روز گذشته (جمعه) آغاز و به مدت 3 روز با حضور 212 تکواندوکار (107 تکواندوکار مرد و 105 تکواندوکار زن) از 56 کشور(44 کشور مردان، 36 کشور زنان) در سالن چند منظوره (CSKA) شهر "مسکو" روسیه ادامه خواهد داشت.

امروز (شنبه) و در دومین روز این رقابت‌ها مبارزات اوزان 49- کیلوگرم زنان و 58- و 80- کیلوگرم مردان پیگیری می‌شود که آرمین هادی‌پور و محمد کاظمی در وزن 58- کیلوگرم دو نماینده کشورمان هستند که به دیدار رقبای خود می روند.

آرمین هادی‌پور در نخستین مبارزه به مصاف «هینر اویدو» از کاستاریکا رفت و توانست با نتیجه 31 بر 11 پیروز شده و به مرحله بعد راه پیدا کند. آرمین در دومین دیدار خود رو در روی «میخائیل آرتامونو» از روسیه دارنده مدال نقره قهرمانی جهان 2017 و نقره قهرمانی اروپا 2015 قرار گرفت و با نتیجه 13 بر 9 نتیجه را واگذار کرد و از دور رقابت‌ها خارج شد.

هدایت این تیم برعهده مهدی بی باک به عنوان سرمربی و علیرضا نصرآزادانی به عنوان مربی است.

گفتنی است؛ مسابقات گرندپری (G4) است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب 40، 24 و 14.40 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیکی تعلق می گیرد.

 

نویسنده مطلب: مهیار نجف پور

مهیار  نجف پور

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!