سجاد مردانی به مدال برنز رسید

سجاد مردانی به مدال برنز رسید

برای دیدن بر روی متن بالا کلید فرمایید .

سجاد مردانی تکواندوکار وزن 87+ کیلوگرم کشورمان در مرحله نیمه نهایی نتیجه را به نماینده کره‌‌جنوبی واگذار کرد و مدال برنز نخستین دوره جام ریاست فدراسیون جهانی را بر گردن آویخت.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، نخستین دوره مسابقات "جام ریاست فدراسیون جهانی" آسیا (G2) در رده سنی جوانان و بزرگسالان از صبح امروز (شنبه) در سالن "یونیورسال" تاشکند با رقابت‌های اوزان 80-، 87- و 87+ کیلوگرم گروه مردان و اوزان 46-، 49-، 53-، 57-، 67-، 73- و 73+ کیلوگرم گروه زنان آغاز و فردا (یکشنبه) به پایان می‌رسد.

سجاد مردانی هوگوپوش سنگین وزن کشورمان پس از یک‌دور استراحت به مصاف «سایدولیم نومانوف» نماینده میزبان و دارنده مدال برنز قهرمانی نوجوانان آُسیا 2015 رفت و با نتیجه 10 بر 3 به برتری رسید.

نماینده وزن 87+ کیلوگرم در مرحله نیمه نهایی رو در روی «یو مین باء» از کره جنوبی قهرمان نوجوانان آسیا 2015 قرار گرفت و در مبارزاتی حساس و در راند طلایی نتیجه را به این هوگوپوش واگذار کرد و به مدال برنز این رقابت‌ها رسید.

هدایت این تیم برعهده مهدی بی باک به عنوان سرمربی و علیرضا نصرآزادانی و هادی افشار به عنوان مربی است.

گفتنی است؛ مسابقات "جام ریاست فدراسیون جهانی" در منطقه آسیا G2 است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب 20،‌ 12 و 7.20 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک تعلق می‌گیرد.

نویسنده مطلب: مهیار نجف پور

مهیار  نجف پور

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!