کیانا اخوان سکوی نایب قهرمانی را از آن خود کرد

کیانا اخوان سکوی نایب قهرمانی را از آن خود کرد

برای دیدن بر روی متن بالا کلید فرمایید .

کیانا اخوان نماینده وزن اولی کشورمان در نخستین دوره جام ریاست فدراسیون جهانی آسیا با سه پیروزی و یک شکست توانست سکوی نایب قهرمانی این رقابت‌ها را به تصاحب خویش در آورد.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، نخستین دوره مسابقات "جام ریاست فدراسیون جهانی" آسیا (G2) در رده سنی جوانان و بزرگسالان از صبح امروز (شنبه) در سالن "یونیورسال" تاشکند آغاز و فردا (یکشنبه) به پایان می‌رسد.

کیانا اخوان نماینده وزن 46- کیلوگرم کشورمان ابتدا به مصاف سعیده وکیلی دیگر نماینده کشورمان در این وزن رفت و با نتیجه 17 بر 14 به برتری رسید. کیانا در دومین مبارزه با « چیایین سانگ» از چین تایپه پیکار کرد و در مبارزاتی حساس و در راند طلایی توانست نتیجه را به نفع خود به پایان رسانده و مدال برنزش را قطعی نماید.

نماینده کشورمان در مرحله نیمه نهایی رو در روی «دیانا کایریازوپولوس» از استرالیا قرار گرفت و با نتیجه 10 بر 2 به پیروزی رسید و راهی فینال شد. اخوان در فینال این رقابت‌ها با قبول شکست (25 بر 6) برابر «شوکن تان» از چین به مدال نقره این رقابت‌ها رسید.

هدایت این تیم برعهده «مهرو کمرانی» به عنوان سرمربی، «فاطمه صفرپور» و « ریحانه فولادی» به عنوان مربی است.

گفتنی است؛ مسابقات "جام ریاست فدراسیون جهانی" در منطقه آسیا G2 است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب 20،‌ 12 و 7.20 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک تعلق می‌گیرد.

 

نویسنده مطلب: مهیار نجف پور

مهیار  نجف پور

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!