نتایج هفته اول لیگ قرآنی اعلام شد

نتایج هفته اول لیگ قرآنی اعلام شد

برای دیدن بر روی متن بالا کلید فرمایید .

هفته اول نخستین دوره رقابت‌های لیگ ویژه حافظان و قاریان تکواندوکار در دو گروه دختران و پسران و در رده سنی خردسالان و نونهالان برگزار و نتایج آن اعلام گردید.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، سازمان لیگ فدراسیون تکواندو با همکاری کمیته فرهنگی هفته اول از نخستین دوره رقابت‌های لیگ ویژه حافظان و قاریان تکواندوکار را در دو گروه دختران و پسران و رده‌سنی خردسالان و نونهالان با شرکت تیم‌های حاضر در لیگ برگزار کرد.

این رقابت‌ها در سه بخش ترتیل (جز 30) قرآن کریم، قرائت (جز 30 قرآن کریم)، حفظ (50 آیه اول سوره بقره) و از سوره لیل تا پایان جز 30 قرآن کریم پیگیری می‌شود.

در رده‌سنی خردسالان دختر سارا سادات مرتضوی زاده از تیم لوازم خانگی کن با 93/5 امتیاز صدر جدول را به خود اختصاص داده است، فاطیما فتحیان ز تیم هیات تکواندو استان لرستا با 91/87 امتیاز در رده دوم قرار گرفت و مریم محمودنژاد از تیم هیات تکواندو استان خوزستان با 83/25 امتیاز جایگاه سوم را به خود اختصاص داده است.

در رده سنی نونهالان دختر سپیده میرزایی از تیم هیات تکواندو استان فارس با 87/5 امتیاز در صدر جدول قرار دارد، حدیث محسن‌زاده با 58/17 امتیاز از تیم هیات تکواندو لنگرود جایگاه دوم را به خود اختصاص داده و فاطمه حسن‌پور تکواندوکار تیم هیات تکواندو شمال‌شرق با 70 امتیاز در رده سوم جای گرفت.

در رده‌سنی خردسالان پسر و در گروه اول و دوم محمدرضا حسین‌زاده از تیم هیات تکواندو شهرستان خوی با 80 امتیاز جایگاه نخست را در اختیار دارد، امیرعلی نوروزی نماینده تیم فرمانیه با 75 امتیاز در رده دوم قرار دارد و مهدی خوانلو از تیم هیات تکواندو زنجان با 73 امتیاز رده سوم را به خود اختصاص داده است.

همچنین در گروه اول لیگ نونهالان پسر ابوالفضل قاضی از تیم آکادمی تکواندو ابزار و یراق توسن با 82/5 امتیاز، امیرحسین صادقی از تیم هیات تکواندو بندپی با 74 امتیاز و علی بختیاری هوگوپوش هیات تکواندو شمیرانات با 69 امتیاز به ترتیب در رده اول تا سوم جدول رده بندی قرار گرفتند.

در گروه دوم نیز محمدسجاد قنبرلو هوگوپوش هیات تکواندو استان مرکزی با 80 امتیاز صدر جدول را از آن خود کرد، محمدامین خوانساری از تیم هیات تکواندو اصفهان با 64 امتیاز در جایگاه دوم جدول را در اختیار دارد و هامان مرادلو از هیات تکواندو استان زنجان با 62 امتیاز در جایگاه سوم قرار دارد.

گفتنی است؛ در پایان اولین دوره این رقابت‌ها به نفرات برتر براساس جمع نمرات هفته های برگزار شده مدال، حکم و جایزه اهدا می‌شود.

نویسنده مطلب: مهیار نجف پور

مهیار  نجف پور

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!