صفریان: برای دفاع از عنوان قهرمانی به مصر می رویم

صفریان: برای دفاع از عنوان قهرمانی به مصر می رویم

برای دیدن بر روی متن بالا کلید فرمایید .

سرمربی تیم‌ملی نونهالان دختر گفت: خوشبختانه بچه‌ها متوجه جایگاه و موقعیت خود شده‌اند و انشاا... با انگیزه‌ای که دارند می‌رویم تا از سکوی قهرمانی ایران در دو دوره گذشته دفاع کنیم.

 

تیم‌ملی تکواندو نونهالان دختر کشورمان که از 24 تیرماه تمرینات خود را برای حضوری مقتدرانه در سومین دوره مسابقات قهرمانی جهان آغاز کرده است، امروز (شنبه – 28 مردادماه) راهی «شرم الشیخ» مصر می‌شود، نیلوفر صفریان سرمربی این تیم در رابطه با میزان آمادگی نمایندگان کشورمان در این رقابت‌ها به روابط عمومی فدراسیون تکواندو گفت: با توجه به اینکه فرصتی کوتاه را در اختیار داشتیم روزانه دو تا سه نوبت تمرینات پرفشار را پشت سر گذاشتیم و سعی کردیم با تمرکز بر تمرینات تخصصی بچه‌ها آمادگی مطلوبی را کسب نمایند. 

وی افزود: قطعا این نوع تمرینات برای رده‌‌سنی نونهالان سخت است اما 80 درصد بچه‌ها پیش از این در اردوی مسابقات آسیایی حضور داشتند و با این روش آشنا بودند. مسابقات جهانی است و تمامی کشورها برای حضور در این رقابت‌ها تلاش کردند و با توجه به اینکه در دو دوره گذشته نیز عنوان قهرمانی برای دختران ایرانی بوده است رقیبان توجه ویژه‌ای بر دختران ما دارد اما انشاا... بچه‌ها با انگیزه‌ای که دارند سکوی نخست را حفظ کرده و هت‌تریک قهرمانی را رقم خواهیم زد.

صفریان با اشاره به سطح فنی این مسابقات گفت: تیم‌های روسیه و ترکیه از رقبای قدرتمند ما هستند و تیم مصر نیز با توجه به قبول میزبانی قطعا حرفی برای گفتن دارد اما با تصویرسازی و آنالیزهای صورت گرفته و همچنین با همت دختران ایران زمین می‌توانیم موفق عمل کنیم.

سرمربی تیم‌ملی نونهالان کشورمان با اشاره به اینکه اولین تجربه کار با رده‌سنی نونهالان را پشت سر گذاشته بیان کرد: کار با نونهالان کمی سخت بود چراکه پایه تکواندو هستند و باید طوری آنها را از نظر فنی و روانی آماده کنیم تا علاوه بر اینکه استرس کمی به آنها وارد شود از تمرین خسته نشوند. خدا را شکر بچه‌ها متوجه جایگاه و موقعیتشان شده‌اند و همکاری خوبی داشتند.

وی در پایان تصریح کرد: حفظ قهرمانی همیشه از بدست آوردن آن سخت تر است اما مطمئن باشید دختران با غیرت در میدان مبارزه می‌جنگند. از مسئولین فدراسیون تکواندو تشکر می کنم که در این مدت ما را یاری کردند و از مردم می خواهم دعای خیرشان را بدرقه راهمان کنند تا انشاا... با نتیجه‌ای درخشان به ایران باز گردیم.

نویسنده مطلب: مهیار نجف پور

مهیار  نجف پور

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!