محل تبلیغ شما
زارع: تکواندو بازی ثانیه‌ها است/ انشاا... بچه‌ها نتیجه زحماتشان را می‌گیرند

زارع: تکواندو بازی ثانیه‌ها است/ انشاا... بچه‌ها نتیجه زحماتشان را می‌گیرند

برای دیدن بر روی متن بالا کلید فرمایید .

سرمربی تیم ملی کیوروگی دانشجویان دختر گفت: رقابت‌های سختی را پیش رو داریم و بارها دیده‌ایم که چگونه نتیجه در ثانیه‌های پایانی مبارزات تغییر می‌کند اما انشاا... با همت دختران کشورمان با بهترین نتایج این مسابقات را پشت سر خواهیم گذاشت.

 

بیست و نهمین دوره مسابقات یونیورسیاد جهانی دانشجویان از 28 مردادماه تا 8 شهریورماه سال‌جاری به مدت 11 روز در کشور چین تایپه برگزار می‌شود، ندا زارع سرمربی با تجربه کشورمان که هدایت تیم دختران کشورمان را برعهده دارد در گفت‌وگو با روابط عمومی فدراسیون تکواندو گفت: از هفتم تیرماه اردو را آغاز کرده و طی دو مرحله مسابقات انتخابی در نهایت توانستیم ترکیب اصلی تیم را مشخص کنیم. انشاا... فردا (یکشنبه – 22 تیرماه) عازم چین تایپه هستیم تا بهترین نتیجه را برای میهن عزیزمان رقم بزنیم.

وی در ادامه با اشاره به میزان آمادگی هوگوپوشان افزود: با توجه به مدت زمان کوتاهی که در اختیار داشتیم روزانه دو تا سه نوبت برنامه تمرینی را برای بچه‌ها در نظر گرفتیم. خدا را شکر آنها توانستند به آمادگی مطلوبی برسند و امیدوارم در روز مسابقات نیز توانایی خود را به نمایش بگذارند و خوش بدرخشند.

سرمربی تیم تکواندو دانشجویان تصریح کرد: سطح فنی در این رقابت‌ها بالا است و شاهد حضور قهرمانان جهان در این رقابت‌ها هستیم بنابراین دختران کشورمان باید حواس جمع بر روی شیاپ‌چانگ بروند و در رقابت‌ها با برنامه مبارزه کنند.

زارع در ادامه در رابطه با مهمترین حریفان کشورمان خاطرنشان ساخت: تمامی رقبای ما قدرتمند هستند و هیچ حریفی را نمی‎توان دست کم گرفت اما از میان آنها شاید بتوان به کره‌جنوبی، روسیه و چین تایپه اشاره کرد که در تکواندو همواره حرفی برای گفتن دارند.

وی در پایان گفت: امیدوارم با دعای خیر مردم و همت و اراده بچه‎ها بتوانیم بهترین نتیجه را بدست آوریم و علاوه بر تکرار مدال طلای دوره گذشته، سهم بیشتری را در کسب سکوی قهرمانی این رقابت‌ها داشته باشیم.

نویسنده مطلب: مهیار نجف پور

مهیار  نجف پور

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!