خلیفه: از عنوان قهرمانی دوره قبل دفاع می کنیم/ بعد از المپیک، یونیورسیاد از اهمیت بالایی برخوردار است

خلیفه: از عنوان قهرمانی دوره قبل دفاع می کنیم/ بعد از المپیک، یونیورسیاد از اهمیت بالایی برخوردار است

برای دیدن بر روی متن بالا کلید فرمایید .

 

سرمربی تیم ملی دانشجویان گفت: خدا را شکر تیم از نظر آمادگی توانسته شرایط مطلوبی را کسب کند و قطعا با هدف دفاع از عنوان قهرمانی دوره گذشته در این رقابت ها حضور پیدا می کنیم.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، تیم ملی تکواندو دانشجویان پسر کشورمان از 22 خردادماه تمرینات خود را آغاز کرد و پس از پشت سر گذاشتن سه مرحله تمرینات آماده سازی ساعت 22 فردا (یکشنبه – 22 مردادماه) ایران را برای حضور در بیست و نهیمن دوره یونیورسیاد دانشجویان جهان به مقصد چین تایپه ترک خواهد کرد.

سیدنعمت خلیفه سرمربی تیم دانشجویان کشورمان در رابطه با چگونگی مشخص شدن ترکیب نهایی تیم گفت: با پشت سر گذاشتن چند مرحله مسابقات انتخابی در نهایت توانستیم ترکیب تیم را مشخص کنیم. تنها در وزن 54- کیلوگرم منتظر بودیم آرمین هادی‌پور از مسابقات گرندپری بازگردد و با برگزاری رقابت انتخابی میان او و علی چهره‌قانی در نهایت آرمین توانست جواز حضور در این رویداد را کسب نماید.

وی افزود: خدا را شکر بچه‎ها از نظر آمادگی با تمرینات منظمی که پشت سر گذاشتیم شرایط مطلوبی دارند و انشاا... می‌رویم تا از عنوان قهرمانی دوره قبل خود دفاع کنیم.

سرمربی تیم دانشجویان کشورمان در ادامه تصریح کرد: فردا اعزام می‌شویم و با توجه به فرصت چند روزه ای که "چین تایپه" در اختیار داریم برنامه تمرینی را برای آنجا نیز در نظر گرفتیم تا تکواندوکاران به اوج آمادگی برسند.

خلیفه با بیان اینکه این رقابت‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است، گفت: بعد از رقابت‌های المپیک این مسابقات از اهمیت ویژه‌ای برای ورزشکاران برخوردار است و با اعلام کمیته برگزاری این مسابقات 12 هزار ورزشکار در این رویداد در رشته های مختلف حضور دارند که نشان می دهد تمامی کشورها برای کسب بهترین نتیجه با قدرت در این رقابت‌ها حضور پیدا می کنند.

وی افزود: تکواندو دنیا به سرعت در حال پیشرفت است و هیچ حریفی را در آن نمی توان دست کم گرفت اما این موضوع از شایستگی تکواندوکاران ایران که همواره در دنیا حرف اول را می زند کم نخواهد کرد و با انسجام و همدلی که میان اعضای تیم وجود دارد بهترین نتیجه را کسب می کنیم.

خلیفه خاطر نشان ساخت: با توجه به اینکه امتیاز این رقابت‌ها G2 است از حساسیت بالایی برخوردار است و بیشتر قهرمانان جهان برای افزایش رنکینگ خود در این رقابت‌ها شرکت خواهند کرد.

سرمربی کشورمان در پایان گفت: سعی کردیم حساسیت بچه ها را بر روی نام برخی از کشورها کم کنیم و با توجه به آنالیزهای صورت گرفته با برنامه در این مسابقات شرکت می کنیم. از میان تکواندوکاران حاضر تنها آرمین هادی پور و سعید رجبی تجربه حضور در این رقابت ها را دارند اما دیگر نمایندگان کشورمان نیز جویای نام هستند و قطعا با افتخار و سربلندی به ایران باز می‌گردیم. از همه مردم عزیز ایران می خواهم برای ما دعا کنند تا بهترین نتایج را بدست آوریم.

نویسنده مطلب: مهیار نجف پور

مهیار  نجف پور

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!