اخلاقی: با قدرت در این رقابت‌ها حاضر می‌شویم/ تیم از تجربه خوبی برخوردار است

اخلاقی: با قدرت در این رقابت‌ها حاضر می‌شویم/ تیم از تجربه خوبی برخوردار است

برای دیدن بر روی متن بالا کلید فرمایید .

 

احمد اخلاقی سرمربی تیم پومسه دانشجویان گفت: پس از المپیک،‌ یونیورسیاد دانشجویان جهان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و تمامی کشورها با قدرت حضور پیدا می‌کنند اما نمایندگان ایران باتجربه خوبی که در اختیار دارند می‌توانند بهترین نتایج را کسب کنند.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، تیم‌ملی پومسه دانشجویان پسر کشورمان برای حضور در بیست و نهمین دوره مسابقات یونیورسیاد جهانی دانشجویان ساعت 22 امشب (یکشنبه) راهی چین تایپه می‌شود. این تیم که پیش از این حسین بهشتی را در اختیار داشت با توجه به آسیب دیدگی این بازیکن از وجود محمدجواد خیری بهره می‌برد و خود را برای حضوری قدرتمند در این رقابت‌ها آماده کرده است.

احمد اخلاقی سرمربی تیم‌پومسه دانشجویان کشورمان در این رابطه گفت: متاسفانه حسین بهشتی که از پو‌مسه‌روهای قدرتمند ملی‌پوش کشورمان است در تمرینات از ناحیه زانو آسیب دید و از ادامه حضور در اردو بازماند و نتوانست تیم را همراهی کند. محمدجواد خیری نیز که در کارنامه خود مدال‌ها خوش‌رنگی را دارد از دو هفته پیش به اردو ملحق شد و خدا را شکر در این مدت توانست آمادگی مطلوبی را کسب نماید.

وی در ادامه با اشاره به اردوی آماده‌سازی تیم افزود: تمرینات نفرات حاضر در تیم از نیمه پایانی تیرماه آغاز شد و در این مدت سعی کردیم تمرینات فنی را با جدیت پیگیری نماییم تا انشاا... بتوانیم نتیجه خوبی را در این مسابقات بدست آوریم.

اخلاقی با بیان اینکه در این دوره مسابقات با شرایط متفاوتی نسبت به دوره گذشته برگزار می‌شود، تصریح کرد: پیش از این در بخش پومسه رقابت‌ها تنها در بخش استاندارد برگزار می‌شد اما در این دوره شاهد اجرای فرم‌های ابداعی نیز هستیم و این کار را کمی دشوارتر خواهد کرد. برهمین اساس از کسانی برای حضور در این رقابت‌ها دعوت کردیم که در هر دو بخش بتوانند با قدرت ظاهر شوند.

سرمربی تیم‌ دانشجویان پومسه در خصوص مهمترین حریفان این رقابت‌ها افزود: نمایندگان کشورهای کره‌جنوبی، چین، چین تایپه، فیلیپین، ترکیه و آمریکا از مهمترین رقبای ما هستند که در بخش ابداعی عملکرد خوبی دارند اما ما نیز بازیکنان باتجربه‌ و میدان‌ دیده‌ای را در اختیار داریم و انشاا... مدال‌های خوشرنگی را در این رقابت‌ها کسب خواهیم کرد.

وی افزود: این رقابت‌ها بعد از المپیک از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است و همه تیم‌ها با تمام نیرو و برای کسب بهترین نتایج در آن شرکت خواهند کرد. سعی می‌کنیم از تجربیات دوره گذشته استفاده کنیم و امیدوارم با بهترین نتایج این مسابقات را پشت سر بگذاریم.

اخلاقی در پایان خاطر نشان ساخت: از مردم ایران می‌خواهم دعا کنند تا نمایندگان کشورمان مزد زحمات و سختی‌هایی که در اردو کشیدند را با تصاحب خوشرنگ‌ترین مدال‌ها بگیرند.

نویسنده مطلب: مهیار نجف پور

مهیار  نجف پور

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!