یاری: بچه‌ها به خود باوری لازم رسیده‌اند/ برای کسب قهرمانی به مسابقات جهانی می رویم

یاری: بچه‌ها به خود باوری لازم رسیده‌اند/ برای کسب قهرمانی به مسابقات جهانی می رویم

برای دیدن بر روی متن بالا کلید فرمایید .

 

 

سرمربی تیم‌ملی نونهالان پسر گفت: برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان یک ماه فرصت داشتیم و در این مدت زمان سعی کردیم نقاط ضعف بچه‌ها را برطرف نماییم تا بهترین مبارزات خود را به نمایش بگذارند.

 

محمدرضا یاری سرمربی تیم‌ملی نونهالان پسر کشورمان در رابطه با میزان آمادگی تیم اعزامی به سومین دوره مسابقات قهرمانی جهان 2017 مصر به روابط عمومی فدراسیون تکواندو گفت: نخستین مرحله اردوی آماده سازی را از 24 تیرماه آغاز کردیم و با اینکه مدت زمان کوتاهی را در اختیار داشتیم تمام تلاش خود را را به کار گرفتیم تا با آمادگی هرچه بیشتر حضور پیدا کنیم.

وی افزود: روزانه دو نوبت تمرین را پشت سر گذاشتیم و با برنامه ریزی مناسب و با توجه به اینکه 8 تکواندوکار حاضر در اردو تجربه حضور در مسابقات قهرمانی آسیا در سال جاری را داشتند با نوع تمرینات آشنا بودند و آمادگی مطلوبی را کسب کردند و انشاا... بتوانیم بهترین نتیجه این رقابت‌ها را به نام ایران ثبت نماییم.

یاری با اشاره به تمرینات تیم تصریح کرد: بیشتر بر بخش قدرت، سرعت و استقامت تمرکز کرده و روزانه نیز یک وعده تمرینی ما به تمریناتی قنی اختصاص داشت، امیدوارم بچه‌ها نتیجه تمرینات و زحمات خود را با بهترین رنگ مدال رقم بزنند.

سرمربی تیم‌ملی نونهالان کشورمان با بیان اینکه بچه‌ها از انگیزه بالایی برخوردارند، گفت: اعضای تیم از لحاظ روحی و روانی آمادگی خوبی دارند و با هرکدام از آنها که صحبت کردم می‌خواهند خوشرنگ‌ترین مدال را کسب کنند و آماده اجرای بهترین مبارزات در این رقابت‌ها هستند.

وی در خصوص مهمترین حریفان تیم در رقابت‌های جهانی گفت: کره‌جنوبی، چین تایپه، تایلند و قزاقستان از حریفان خوب ما در آسیا هستند و آلمان، مکزیک، ترکیه و روسیه نیز را نمی‌توان دست کم گرفت اما خدا را شکر بچه‌ها به خودباوری لازم رسیدند.

یاری خاطرنشان ساخت: در مسابقات قهرمانی آسیا در ویتنام توانستیم با کسب 6 مدال طلا، ‌یک نقره و 2 برنز با رکوردی تاریخی بر سکوی قهرمانی بایستیم و انشاا... در جهانی هم با انگیزه و همت بچه‌ها می‌رویم تا سکوی نخست را کسب کنیم.

سرمربی تیم‌ملی نونهالان کشورمان در پایان گفت: امیدوارم بتوانیم نتیجه زحمات خود را ببینیم و مطمئن باشید از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنیم تا باعث افتخار ایران شویم.

نویسنده مطلب: مهیار نجف پور

مهیار  نجف پور

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!