فردا، آغاز رقابت‌های هوگوپوشان کشورمان در بازی‌های یونیورسیاد 2017

فردا، آغاز رقابت‌های هوگوپوشان کشورمان در بازی‌های یونیورسیاد 2017

برای دیدن بر روی متن بالا کلید فرمایید .

 

 

مبارزات تکواندوکاران کشورمان در بیست و نهمین دوره بازی‌های یونیورسیاد 2017 از فردا (سه شنبه) در سالن «تائویوان آرنا» چین تایپه آغاز می‌شود و آرمین هادی‌پور، سید حسین احسانی و طیبه پارسا به عنوان اولین نمایندگان کشورمان به مصاف حریفانشان می‌ر‌وند.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، بیست و نهمین دوره بازی‌های یونیورسیاد 2017 با حضور 7639 ورزشکار از 142 کشور جهان و در 21 رشته ورزشی از روز جمعه – 27 مردادماه به مدت 13 روز در "چین تایپه" تایوان در حال برگزاری است.

رقابت‌های کیوروگی از ساعت 5:30 صبح فردا (سه شنبه) به وقت تهران آغاز و به مدت 4 روز ادامه خواهد داشت.

در روز نخست این رویداد سه شنبه – 31 مردادماه تکواندوکاران اوزان 54- و 68- کیلوگرم مردان و 46- و 57- کیلوگرم زنان به مصاف رقبایشان می‌روند. در بخش مردان آرمین هادی‌پور (وزن 54- کیلوگرم) و سیدحسین احسانی (وزن 68- کیلوگرم) و در بخش زنان طیبه پارسا (وزن 57- کیلوگرم) نخستین نمایندگان ایران هستند که بر روی شیاپ‌چانگ می‌روند.

چهارشنبه – یکم شهریورماه و در دومین روز در بخش مردان مبارزات اوزان 58- و 80- کیلوگرم و اوزان 49- و 67- کیلوگرم زنان پیگیری می‌شود که هادی تیران ولی‌پور، امیرحسین امیدی، ملیکا میرحسینی رو در روی حریفانشان قرار می‌گیرند.

در روز سوم پنجشنبه – 2 شهریورماه هوگوپوشان اوزان 74- و 87+ کیلوگرم مردان و 62- و 73+ کیلوگرم مردان پیگیری می‌شود. در بخش زنان ایران نماینده‌ای نخواهد داشت اما در بخش مردان رامین حسین قلی‌زاده و فرشاد قیاس‌شندی نمایندگان کشورمان هستند.

جمعه – 3 شهریورماه و در آخرین روز مسابقات در بخش مردان تکواندوکاران وزن 63- و 87- کیلوگرم مردان و 53- و 73- کیلوگرم زنان به مصاف حریفان خود می‌روند که میرهاشم حسینی، سعید رجبی، ناهید کیانی و فاطمه مصطفایی به عنوان آخرین نمایندگان تکواندوی ایران بر روی شیاپ‌چانگ می‌روند.

هدایت تیم‌ملی زنان کشورمان برعهده ندا زارع به عنوان سرمربی است و مردان تکواندوکار کشورمان نیز با هدایت سیدنعمت خلیفه به عنوان سرمربی و رضا ایمان‌زاده به عنوان مربی در این رقابت‌ها حضور پیدا می‌کند.

گفتنی است؛ این رقابت‌های G2 است که به نفر اول 20 امتیاز، نفر دوم 12 امتیاز و نفرات سوم 7.20 امتیاز در راستای کسب سهمیه المپیک تعلق می‌گیرد.


 
 

 

نویسنده مطلب: مهیار نجف پور

مهیار  نجف پور

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!