20 شهریورماه، آخرین مهلت ثبت نام در لیگ‌های جوانان و بزرگسالان تکواندو

20 شهریورماه، آخرین مهلت ثبت نام در لیگ‌های جوانان و بزرگسالان تکواندو

برای دیدن بر روی متن بالا کلید فرمایید .

 

 

 

لیگ‌های تکواندو رده‌سنی جوانان و بزرگسالان از مهرماه کار خود را آغاز می‌کند، آخرین مهلت ثبت نام برای حضور در این رقابت‌ها تا روز دوشنبه (20 شهریورماه) است.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، با اعلام محمد کرمی رییس سازمان لیگ، تیم‌ها برای حضور در لیگ‌های تکواندو رده‌سنی جوانان و بزرگسالان (جام خلیج فارس، جام نقش جهان، جام کوثر و لیگ به شیوه جام جهانی) تا روز دوشنبه (20 شهریورماه) فرصت دارند نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

شرایط ثبت نام به شرح ذیل است:

- تیم‌ها برای ثبت نام نیازی به مراجعه به بانک جهت دریافت فیش واریزی ندارند باید با کارت‌های عضو شتاب به هیات استان مراجعه نموده و مبلغ ورودیه را پرداخت نمایند.

- تیم‌های متقاضی، کد باشگاه که در سامانه بانک اطلاعات ثبت و در سال جاری تمدید شده باشد را وارد کرده و نام تیم را انتخاب می کنند و پس از کسر مبلغ، ثبت نام انجام می‌شود.

- در مرحله اول ثبت نام واریز 50 درصد از ورودیه لیگ الزامی است و باقیمانده مبلغ شامل باشگاه‌هایی است که می‌خواهند در لیگ شرکت نمایند و هیات‌های استانی معاف از پرداخت می‌باشند.

- باشگاه‌هایی که از تخفیف برخوردار هستند پس از پرداخت 50 درصد دوم، باقی مانده مبلغ به آنها برگردانده می‌شود.

- تیم‌ها می توانند پس از دریافت کد کاربری و کد رمز از سازمان لیگ نسبت به پرداخت بدهی خود جهت ورودیه اقدام نمایند و حداکثر تا پایان هفته اول لیگ فرصت دارند مبلغ باقی مانده را از طریق سامانه بانک اطلاعات واریز نمایند.

- تیم‌هایی که در لیگ برتر و نقش جهان هستند می توانند بدون پرداخت هزینه ثبت نام در لیگ به شیوه جام جهانی حضور داشته باشند.

نویسنده مطلب: مهیار نجف پور

مهیار  نجف پور

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!