نوشته شده در۰۵ شهریور ۱۳۹۶

3 مدال طلا، نقره و برنز حاصل تلاش نمایندگان کشورمان در روز سوم/ روز پایانی با حضور 5 نماینده ایرانی

3 مدال طلا، نقره و برنز حاصل تلاش نمایندگان کشورمان در روز سوم/ روز پایانی با حضور 5 نماینده ایرانی

برای دیدن بر روی متن بالا کلید فرمایید .

 

 

در پایان روز سوم مسابقات قهرمانی نونهالان جهان، نمایندگان کشورمان موفق به کسب یک مدال طلا، یک نقره و یک برنز شدند. فردا و در روز پایانی این رقابت ها شایان رستمی، صدیق رحیمی نیا، امیررضا قاسمی، مبینا نعمت زاده و آناهیتا توکلی به مصاف حریفان خود می روند.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، سومین دوره مسابقات قهرمانی نونهالان جهان از روز پنجشنبه – 2 شهریورماه با حضور 420 تکواندوکار (230 پسر و 190 دختر) از 45 کشور در سالن «المپیک ورزش و جوانان» شرم‌الشیخ آغاز و فردا (یکشنبه) به پایان می‌رسد.

امروز (شنبه) و در سومین روز این دوره از رقابت‌ها، دیدارهای اوزان 41- و 45- کیلوگرم پسران و 44-، 55- و 59- کیلوگرم گروه دختران برگزار شد که امیرمحمد امیرمحمدی (وزن 41- کیلوگرم)، امیرارسلان خانزاده (وزن 45- کیلوگرم)، مریم وسیله بر (وزن 44- کیلوگرم)، نازنین تنکابنی (وزن 55- کیلوگرم) و یلدا رنجبر (وزن 59- کیلوگرم) به عنوان نمایندگان ایران بودند.

در پایان سومین روز، امیرارسلان خانزاده بر سکوی قهرمانی ایستاد، یلدا رنجبر نایب قهرمان جهان شد و نازنین تنکابنی مدال برنز گرفت اما امیرمحمد امیرمحمدی و مریم وسیله بر با واگذاری نتیجه در مرحله یک‌هشتم نهایی از کسب مدال جهانی بازماندند.

تیم ملی تکواندو نونهالان کشورمان پیش از این نیز موفق به کسب 2 مدال طلا (معصومه رنجبر و غزل سطانی) و یک مدال نقره (مبینا کلی وند) شده است.

فردا (یکشنبه) و در روز پایانی مسابقات جهانی، پیکارهای اوزان 49-، 57- و 61- کیلوگرم گروه پسران و 37- و 59+ کیلوگرم گروه دختران پیگیری می‌شود که شایان رستمی (وزن 49- کیلوگرم)، صدیق رحیمی ‌نیا (وزن 57- کیلوگرم)، امیررضا قاسمی (وزن 61- کیلوگرم)، مبینا نعمت زاده (وزن 37- کیلوگرم) و آناهیتا توکلی (وزن 59+ کیلوگرم) تکواندوکاران کشورمان هستند.

هدایت دختران کشورمان برعهده نیلوفر صفریان به عنوان سرمربی و معصومه محمدیان، راضیه آقاجان‌پور و بهناز مژده به عنوان مربیان است.

همچنین هدایت تیم پسران را محمدرضا یاری به عنوان سرمربی، یوسف جنگجو و محمد علوی به عنوان مربی و حامد جعفری به عنوان مربی بدنساز برعهده دارند. یوسف کرمی نیز مدیر فنی این تیم می‌باشد.

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.

ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!