3 مدال طلا، نقره و برنز حاصل تلاش نمایندگان کشورمان در روز سوم/ روز پایانی با حضور 5 نماینده ایرانی

3 مدال طلا، نقره و برنز حاصل تلاش نمایندگان کشورمان در روز سوم/ روز پایانی با حضور 5 نماینده ایرانی

برای دیدن بر روی متن بالا کلید فرمایید .

 

 

در پایان روز سوم مسابقات قهرمانی نونهالان جهان، نمایندگان کشورمان موفق به کسب یک مدال طلا، یک نقره و یک برنز شدند. فردا و در روز پایانی این رقابت ها شایان رستمی، صدیق رحیمی نیا، امیررضا قاسمی، مبینا نعمت زاده و آناهیتا توکلی به مصاف حریفان خود می روند.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، سومین دوره مسابقات قهرمانی نونهالان جهان از روز پنجشنبه – 2 شهریورماه با حضور 420 تکواندوکار (230 پسر و 190 دختر) از 45 کشور در سالن «المپیک ورزش و جوانان» شرم‌الشیخ آغاز و فردا (یکشنبه) به پایان می‌رسد.

امروز (شنبه) و در سومین روز این دوره از رقابت‌ها، دیدارهای اوزان 41- و 45- کیلوگرم پسران و 44-، 55- و 59- کیلوگرم گروه دختران برگزار شد که امیرمحمد امیرمحمدی (وزن 41- کیلوگرم)، امیرارسلان خانزاده (وزن 45- کیلوگرم)، مریم وسیله بر (وزن 44- کیلوگرم)، نازنین تنکابنی (وزن 55- کیلوگرم) و یلدا رنجبر (وزن 59- کیلوگرم) به عنوان نمایندگان ایران بودند.

در پایان سومین روز، امیرارسلان خانزاده بر سکوی قهرمانی ایستاد، یلدا رنجبر نایب قهرمان جهان شد و نازنین تنکابنی مدال برنز گرفت اما امیرمحمد امیرمحمدی و مریم وسیله بر با واگذاری نتیجه در مرحله یک‌هشتم نهایی از کسب مدال جهانی بازماندند.

تیم ملی تکواندو نونهالان کشورمان پیش از این نیز موفق به کسب 2 مدال طلا (معصومه رنجبر و غزل سطانی) و یک مدال نقره (مبینا کلی وند) شده است.

فردا (یکشنبه) و در روز پایانی مسابقات جهانی، پیکارهای اوزان 49-، 57- و 61- کیلوگرم گروه پسران و 37- و 59+ کیلوگرم گروه دختران پیگیری می‌شود که شایان رستمی (وزن 49- کیلوگرم)، صدیق رحیمی ‌نیا (وزن 57- کیلوگرم)، امیررضا قاسمی (وزن 61- کیلوگرم)، مبینا نعمت زاده (وزن 37- کیلوگرم) و آناهیتا توکلی (وزن 59+ کیلوگرم) تکواندوکاران کشورمان هستند.

هدایت دختران کشورمان برعهده نیلوفر صفریان به عنوان سرمربی و معصومه محمدیان، راضیه آقاجان‌پور و بهناز مژده به عنوان مربیان است.

همچنین هدایت تیم پسران را محمدرضا یاری به عنوان سرمربی، یوسف جنگجو و محمد علوی به عنوان مربی و حامد جعفری به عنوان مربی بدنساز برعهده دارند. یوسف کرمی نیز مدیر فنی این تیم می‌باشد.

نویسنده مطلب: مهیار نجف پور

مهیار  نجف پور

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!