اخلاقی: از عملکرد تیم راضی هستم

اخلاقی: از عملکرد تیم راضی هستم

برای دیدن بر روی متن بالا کلید فرمایید .

 

 

سرمربی تیم پومسه پسران دانشجو گفت: این دوره از رقابت‌ها سطح فنی بالایی داشت و با اینکه به شیوه جدیدی برگزار شد اما تیم‌ها از آمادگی خوبی برخوردار بودند.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، تیم‌ملی پومسه پسران کشورمان در بیست و نهمین دوره بازی‌های یونیورسیاد 2017 موفق شد سه مدال برنز در بخش انفرادی، تیمی دو نفره و تیمی سه نفره کسب نماید. احمد اخلاقی سرمربی این تیم در خصوص مسابقات گفت: رقابت‌ها از سطح فنی بالایی برخوردار بود و برای اولین بار بود که پومسه‌روها هم در بخش استاندارد و هم در بخش ابداعی به اجرای فرم پرداختند. تمامی کشورهایی که صاحب نام هستند در این رقابت‌ها با آمادگی کامل حضور پیدا کرده بودند اما خدا را شکر بچه‌ها عملکرد خوبی داشتند.

وی افزود: جالب است بدانید تیم ترکیه که در مسابقات قهرمانی جهان 2016 – پرو با همین بازیکنان دو مدال طلا کسب کرده بود در این رقابت‌ها از کسب مدال بازماند.

اخلاقی در ادامه با اشاره به اینکه داوری در این رقابت‌ها ضعیف بود، گفت: متاسفانه هم در بخش انفرادی و هم تیمی ناداوری شد و حق نمایندگان کشورمان بود که مدال‌های خوشرنگ‌تری را کسب نمایند. در بخش تیمی سه نفره پومسه‌رو چین تایپه هنگام اجرای فرم زمین خورد اما امتیاز بالاتری گرفت. همچنین در بخش استاندارد کره‌جنوبی با اینکه عدم تعادل داشت امتیاز را کسب کرد و این در حالی بود که نماینده ما اجرای بهتری داشت. داوری ضعیف بود اما متاسفانه جایی برای اعتراض در قضاوت پومسه نیست و امیدوارم روزی برسد که به اعتراض ها رسیدگی شود.

سرمربی تیم پومسه تصریح کرد: مهدی جمالی نماینده کشورمان در بخش انفرادی نیز تا مرحله نیمه نهایی با پومسه‌رو کره‌جنوبی رقابت نزدیکی داشت اما متاسفانه در فینال اختلاف زیادی پیدا کرد و با وجود شایستگی به مدال برنز رسید. شرایط وی‍ژه‌ای را در این دوره شاهد بودیم که کار را سخت می‌کرد اما خدا را شکر توانستیم نتایج خوبی را کسب کنیم.

وی در پایان گفت: در این رقابت‌ها تنها یک صدم اختلاف جایگاه تیم‌ها را تغییر می‌داد اما با این وجود تیم عملکرد خوبی داشته و از هیچ تلاشی دریغ نکرد.

نویسنده مطلب: مهیار نجف پور

مهیار  نجف پور

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!