اسدپور: قضاوت داوران مدال تیمی ما را گرفت/ حق دختران ما بیشتر از نتیجه‌ای بود که بدست آمد

اسدپور: قضاوت داوران مدال تیمی ما را گرفت/ حق دختران ما بیشتر از نتیجه‌ای بود که بدست آمد

برای دیدن بر روی متن بالا کلید فرمایید .

 

 

فاطمه اسدپور سرمربی تیم پومسه دانشجویان دختر گفت: داوری در پومسه سلیقه‌ای است و همیشه نتایج را تغییر می‌دهد، در بخش تیمی سه نفره داوری مدال را از ما گرفت و در بخش تیمی دو نفره نیز اگر کوتاهی داوران نبود به جای جایگاه سوم مشترک در رده سوم قرار می‌گرفتیم.

 

فاطمه اسدپور سرمربی تیم‌ملی دانشجویان پومسه کشورمان با ابراز رضایت از عملکرد تیمش در بیست و نهمین دوره بازی‌های یونیورسیاد 2017 در رابطه با سطح برگزاری این دوره از رقابت‌ها به روابط عمومی فدراسیون تکواندو گفت: رقابت‌ها با حضور برترین‌های دنیا از سطح فنی بالایی برخوردار بود و خدا را شکر بچه‌ها با توجه به تمرینات خوبی که در اردو پشت سر گذاشتند آمادگی لازم را کسب کردند. پومسه‌روها در طول اردو زحمت بسیاری کشیدند و خدا را شکر بهترین اجرا به نمایش گذاشتند.

وی تصریح کرد: همیشه از بچه‌ها می‌خواهم تمام تلاش خود را بکنند تا بتوانند اجرای خوبی داشته باشند چراکه حتی اگر مدال طلا بگیرند اما نمایش خوبی نداشته باشند به نظرم مسخره است اما اگر با اجرای خوب مدال هم نگیرند ارزشمند است.

سرمربی تیم پومسه دانشجویان با اشاره به ناداوری‌های صورت گرفته در این رویداد افزود: در بخش تیمی سه نفره واقعا حق ما را ضایع کردند و در حالیکه حق نماینده‌های ایران بود بر سکوی سومی قرار بگیرند تیم چین این عنوان را کسب کرد. در بخش استاندارد نیز به همین شکل بود. متاسفانه قضاوت در مسابقات پومسه سلیقه‌ای و این امر همیشه نتایج را تغییر می‌دهد.

وی اینطور ادامه داد: در بخش تیمی واقعا داوری مدال را از ما گرفت و در بخش تیمی دو نفره اگر حتی رنگ مدال تغییر نمی‌کرد می‌توانستیم عنوان سومی را به جای سوم مشترک داشته باشیم.

اسدپور در رابطه با کسب مدال برنز فاطمه حسام در این رقابت‌ها خاطرنشان ساخت: در بخش انفرادی 26 کشور حضور داشتند و شرایط واقعا سخت بود. در مرحله اول و در گروه 13 نفری حسام بعد از ترکیه در رده دوم قرار داشت و در مرحله نیمه‌نهایی نیز 16 نفر حضور داشتند و با اینکه حقش ضایع شد اما در رده هشتم قرار گرفت و برای کسب مدال برنز جنگید.

سرمربی تیم پومسه دانشجویان در پایان گفت: خدا را شکر بچه ها مواردی رو که باید اجرا کردن و برای ما همین کافی است که با مدت زمانی که در اختیار ما قرار دادند توانستیم بهترین نتیجه را بگیریم هرچند که حق ما بیشتر از چیزی بود که بدست آمد.

نویسنده مطلب: مهیار نجف پور

مهیار  نجف پور

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!