نتایج هوگوپوشان کشورمان در روز پایانی

نتایج هوگوپوشان کشورمان در روز پایانی

برای دیدن بر روی متن بالا کلید فرمایید .

روز پایانی سومین دوره مسابقات قهرمانی نونهالان جهان از دقایقی دقایقی پیش در سالن «المپیک ورزش و جوانان» شرم‌الشیخ آغاز و شایان رستمی، صدیق رحیمی نیا، امیررضا قاسمی، مبینا نعمت زاده و آناهیتا توکلی به عنوان نمایندگان ایران بر روی شیاپچانگ رفتند.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، سومین دوره مسابقات قهرمانی نونهالان جهان از روز پنجشنبه – 2 شهریورماه با حضور 420 تکواندوکار (230 پسر و 190 دختر) از 45 کشور در سالن «المپیک ورزش و جوانان» شرم‌الشیخ آغاز و امروز (یکشنبه) به پایان می رسد.

نتایج کسب شده تا این لحظه به شرح ذیل است:

«گروه دختران»

وزن سوم (37- کیلوگرم): 
------------------------------
مرحله یک‌شانزدهم نهایی///
مبینا نعمت زاده (استراحت)

مرحله یک‌هشتم نهایی///
مبینا نعمت زاده 16 – آلیسا گراسیمنکو (اوکراین) 19 (مبینا از گردونه رقابت ها کنار رفت.)




وزن دهم (59+ کیلوگرم): 
------------------------------
مرحله یک‌هشتم نهایی///
آناهیتا توکلی – دارین فاراج (فلسطین) (انصراف نماینده فلسطین - برنده توکلی)


مرحله یک‌چهارم نهایی///
آناهیتا توکلی 6 - بنگوش ایلماز (ترکیه) 7 (آناهیتا از دور رقابت ها کنار فت)



«گروه پسران»

وزن پنجم (49- کیلوگرم): 
------------------------------
مرحله یک‌شانزدهم نهایی///
شایان رستمی 31 – نیهاد عباسف (آذربایجان) 18

مرحله یک‌هشتم نهایی///
شایان رستمی 37 - وینای کومار (هندوستان) 6 (پایان راند دو)

مرحله یک‌چهارم نهایی///
شایان رستمی 14 - مصطفی منصور (مصر) 12

** مدال برنز قطعی شد

مرحله نیمه نهایی///
شایان رستمی 14 - ناپات اسریتمونگ کول (تایلند) 7

** مدال نقره شایان قطعی شد

فینال///
شایان رستمی 11 - امیلو الفارو (مکزیک) 11 (اخطار نماینده کشورمان - برنده مکزیک)

** شایان رستمی نایب قهرمان جهان شد



وزن هفتم (57- کیلوگرم): 
------------------------------
مرحله یک‌هشتم نهایی///
صدیق رحیمی‌نیا 32 – رومان پارخومنکو (اوکراین) 29

مرحله یک‌چهارم نهایی///
صدیق رحیمی‌نیا 34 - یاسین مسکی (مراکش) 14

** مدال برنز صدیق قطعی شد

مرحله نیمه نهایی///
صدیق رحیمی‌نیا 8 - ارتم بوردنیوک (روسیه) 7

** صدیق راهی فینال شد

فینال///
صدیق رحیمی‌نیا 12 - الکساندر ژورژف (بلغارستان) 27


** صدیق رحیمی‌نیا نایب قهرمان شد


وزن هشتم (61- کیلوگرم): 
------------------------------
مرحله یک‌هشتم نهایی///
امیررضا قاسمی – باسل ابوکالاف (فلسطین) (انصراف نماینده فلسطین)

مرحله یک‌چهارم نهایی///
امیررضا قاسمی 19 - یحیی عمقار (مراکش) 2

** مدال برنز قطعی شد

مرحله نیمه نهایی///
امیررضا قاسمی 23 - محمود مورسی (مصر) 19

** امیررضا فینالیست شد

فینال///
امیررضا قاسمی 29 - روبرتو سومانو (مکزیک)40 

**امیررضا قاسمی نایب قهرمان شد

نویسنده مطلب: مهیار نجف پور

مهیار  نجف پور

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!