اعلام نتایج لیگ قرآنی خردسالان دختر و پسر و نونهالان دختر

اعلام نتایج لیگ قرآنی خردسالان دختر و پسر و نونهالان دختر

برای دیدن بر روی متن بالا کلید فرمایید .

 

نتایج هفته دوم لیگ ویژه حافظان و قاریان تکواندوکار(خردسالان دختر) و هفته سوم (خردسالان پسر و نونهالان دختر) اعلام شد.

 

این رقابت‌ها در سه بخش ترتیل (جز 30) قرآن کریم، قرائت (جز 30 قرآن کریم)، حفظ (50 آیه اول سوره بقره) و از سوره لیل تا پایان جز 30 قرآن کریم پیگیری می‌شود.

در رده‌سنی خردسالان دختر و در پایان هفته دوم، سارا سادات مرتضوی زاده از تیم لوازم خانگی کن با 90 امتیاز همچنان در صدر جدول قرار دارد، مهلا مسلمی از تیم هیات تکواندو استان سمنان با 86/75 امتیاز در رده دوم قرار گرفت و فاطیما فتحیان با 82/25 امتیاز از تیم هیات تکواندو استان لرستان، نماینده تیم هیات تکواندو دزفول با 78/75 امتیاز و مریم محمودنژاد با 66 امتیاز از تیم هیات تکواندو استان خوزستان به ترتیب در رده سوم تا پنجم قرار گرفتند.

در رده سنی نونهالان دختر و در پایان هفته سوم، مهدیس یوسفی با 92/75 امتیاز از تیم شورای اسلامی شهر تنکابن صدرنشین شد، سپیده میرزایی با 80 امتیاز از تیم هیات تکواندو استان فارس جایگاه دوم را به خود اختصاص داد. حدیث محسن‌زاده با 76/5 امتیاز از تیم هیات تکواندو لنگرود، هانیه غیبی با 51/5 امتیاز از تیم شهید نادری ابهر و فاطمه حسن‌پور با 51 امتیاز از تیم هیات تکواندو شمال‌شرق به ترتیب در چایگاه سوم تا پنجم قرار گرفتند.

همچنینی در پایان هفته سوم لیگ خردسالان پسر، محمدرضا حسین‌زاده با 92/75 امتیاز جایگاه نخست را به خوداختصاص داد، امیرعلی نوروزی با 85/5 امتیاز از تیم فرمانیه در رده دوم قرار گرفت، مهدی مهدی خوانلو با 80 امتیاز از تیم هیات تکواندو استان فارس، امیرمحمد مینویی با 81 امتیاز از تیم عرش و امیرمحمد ابراهیمی از 78/5 امتیاز از تیم شهید نادری ابهر به ترتیب در رده سوم تا پنجم جای گرفتند.

نویسنده مطلب: مهیار نجف پور

مهیار  نجف پور

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!