محل تبلیغ شما
احمد محمدی زیر تیغ جراحی

احمد محمدی زیر تیغ جراحی

برای دیدن بر روی متن بالا کلید فرمایید .

احمد محمدی ملی پوش وزن 87- کیلوگرم تکواندو کشورمان که خود را برای حضور در بازی‌های داخل سالن و هنرهای رزمی آسیا 2017 آماده می کند به علت عارضه آپاندیس در بیمارستان بستری و زیر تیغ جراحی رفت.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، پس از بازگشت ملی پوشان تکواندو از نخستین دوره جام ریاست فدرسیون جهانی در آسیا، دور جدید تمرینات تیم ملی برای حضور در بازی‌های داخل سالن و هنرهای رزمی آسیا 2017 از سه شنبه - بیست چهارم مردادماه با حضور 10 تکواندوکار زیر نظر فریبرز عسکری پیگیری می شود.

احمد محمدی نماینده وزن 87- کیلوگرم کشورمان که در مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی با 3 پیروزی متوالی توانست بر سکوی قهرمانی بایستد روز گذشته به دلیل عارضه آپاندیس در بیمارستان بستری و زیر تیغ جراحی رفت.

فریبرز عسکری سرمربی تیم ملی تکواندو کشورمان که این تیم را مهیای حضور در بازی‌های داخل سالن و هنرهای رزمی آسیا 2017 می کند در این خصوص گفت: متاسفانه به دلیل عارضه آپاندیس احمد محمدی روز جمعه در بیمارستان بستری و روز گذشته عمل جراحی انجام داد. احمد در وزن هفتم برای حضور در این مسابقات فیکس شده است ولی باتوجه به اینکه سلامت ورزشکاران برای ما از درجه اهمیت ویژه ای برخوردار است منتظر جواب پزشک هستیم تا در خصوص حضور این بازیکن تصمیم بگیریم.

پنجمین دوره بازی‌های داخل سالن و هنرهای رزمی آسیا 2017 از 26 شهریورماه به مدت 11 روز با حضور 6 هزار ورزشکار در 21 رشته به میزبانی "عشق آباد" ترکمنستان برگزار می‌شود که این رقابت‌ها در بخش تکواندو (پومسه و کیوروگی) از 27 شهریورماه تا 31 شهریورماه پیگیری خواهد شد.

 

نویسنده مطلب: مهیار نجف پور

مهیار  نجف پور

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!