محل تبلیغ شما
نقره جهان حاصل تلاش شایان رستمی

نقره جهان حاصل تلاش شایان رستمی

برای دیدن بر روی متن بالا کلید فرمایید .

شایان رستمی تکواندوکار وزن 49- کیلوگرم کشورمان با 4 پیروزی و یک شکست به مدال نقره قهرمانی نونهالان جهان 2017 رسید.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، سومین دوره مسابقات قهرمانی نونهالان جهان از روز پنجشنبه – 2 شهریورماه با حضور 420 تکواندوکار (230 پسر و 190 دختر) از 45 کشور در سالن «المپیک ورزش و جوانان» شرم‌الشیخ آغاز و امروز (یکشنبه) به پایان می رسد.

شایان رستمی برای کسب مدال نقره این رقابت‌ها، ابتدا برابر «نیهاد عباسف» آذربایجان 31 بر 18 به برتری رسید، در ادامه رو در روی «وینای کومار» از هندوستان قرار گرفت و موفق شد در راند دو با نتیجه 37 بر 6 به پیروزی برسد. او در سومین دیدار «مصطفی منصور» نماینده میزبان 14 بر 12 از پیش رو برداشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد.

نماینده وزن 49- کیلوگرم کشورمان در مرحله نیمه نهایی و برای راهیابی به فینال این رقابت‌ها با نتیجه 14 بر 7 برابر «ناپات اسریتمونگ کول» تایلندی پیروز شد. شایان در فینال با « امیلو الفارو» از مکزیک در حالیکه مبارزات حساسی را پشت سر گذاشت، با توجه به اینکه نتیجه در راند سوم 11 بر 11 بود، مبارزات به راند طلایی کشید و با خطای نماینده کشورمان تکواندوکار مکزیک به مدال طلا رسید.

گفتنی است؛ هدایت تیم را محمدرضا یاری به عنوان سرمربی، یوسف جنگجو و محمد علوی به عنوان مربی و حامد جعفری به عنوان مربی بدنساز برعهده دارند. یوسف کرمی نیز مدیر فنی این تیم است.

نویسنده مطلب: مهیار نجف پور

مهیار  نجف پور

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!