نوشته شده در۱۴ شهریور ۱۳۹۶

پیام شادی و قهرمانی تکواندوکاران دختر همچون پسران به گوش مازندران رسید

پیام شادی و قهرمانی تکواندوکاران دختر همچون پسران به گوش مازندران رسید

برای دیدن بر روی متن بالا کلید فرمایید .

 

 

تیم نوجوانان مازندران در شیراز سنگ تمام گذاشت و پس از چشیدن طعم پیروزی پسران تکواندوکار، لذت این قهرمانی را تیم دختران تمام کرد و هر دو تیم با جام قهرمانی به استان بازگشتند.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، تیم نوجوانان دختر مازندران با کسب 4 مدال طلا، یک نقره، یک برنز و 70 امتیاز موفق شد جام قهرمانی بیست و دومین دوره مسابقات قهرمانی کشور را بالای سر ببرد.

محبوبه محمدنژاد سرمربی تیم نوجوانان مازندران این قهرمانی تیم را تنها گوشه ای از توانمندی های دختران استان دانست و در گفت‌و‌گو با روابط عمومی هیات تکواندو استان تصریح کرد: با وجود کسب 4 مدال از 5 وزن در روز نخست رقابت‌ها، در روز دوم کار سخت و حساسی را پیش رو داشتیم و با استان البرز رقابت نزدیکی برای قهرمانی داشتیم. در حالیکه کیادلیری و پوراسماعیل تکواندوکاران تیم برای رسیدن به جام قهرمانی فشار و استرس زیادی داشتند و کوچکترین اشتباه از این 2 تکواندوکار قهرمانی را از ما سلب می‌کرد اما خدا را شکر با همت و تلاش همه بچه‌های تیم این مهم محقق شد و کاپ قهرمانی به مازندران رسید.

محمدنژاد در ادامه عنوان کرد: قطعا فعالیت‌های خوب نوجوانان حاصل دلسوزی و تلاش مربیان بوده و تمامی کسانی که در این عرصه زحمت می‌کشند اما در صحنه نیستند و دیده نمی‌شوند.

سرمربی تیم نوجوانان با اشاره به داشتن برنامه‌ریزی‌های منظم در پایان گفت: از مریم کیومرثی نایب رییس بانوان تکواندو و فیض اله نفجم رییس توانمند استان برای حمایت‌های بی دریغ و داشتن برنامه‌های مدون در برپایی مسابقات متعدد و لیگ‌های استانی که منجر به پویایی رده های پایه می شود تشکر می‌کنم، امیدوارم حق تکواندو مازندران با پیروزی های بسیار ادا شود.

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.

ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!