پیام شادی و قهرمانی تکواندوکاران دختر همچون پسران به گوش مازندران رسید

پیام شادی و قهرمانی تکواندوکاران دختر همچون پسران به گوش مازندران رسید

برای دیدن بر روی متن بالا کلید فرمایید .

 

 

تیم نوجوانان مازندران در شیراز سنگ تمام گذاشت و پس از چشیدن طعم پیروزی پسران تکواندوکار، لذت این قهرمانی را تیم دختران تمام کرد و هر دو تیم با جام قهرمانی به استان بازگشتند.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، تیم نوجوانان دختر مازندران با کسب 4 مدال طلا، یک نقره، یک برنز و 70 امتیاز موفق شد جام قهرمانی بیست و دومین دوره مسابقات قهرمانی کشور را بالای سر ببرد.

محبوبه محمدنژاد سرمربی تیم نوجوانان مازندران این قهرمانی تیم را تنها گوشه ای از توانمندی های دختران استان دانست و در گفت‌و‌گو با روابط عمومی هیات تکواندو استان تصریح کرد: با وجود کسب 4 مدال از 5 وزن در روز نخست رقابت‌ها، در روز دوم کار سخت و حساسی را پیش رو داشتیم و با استان البرز رقابت نزدیکی برای قهرمانی داشتیم. در حالیکه کیادلیری و پوراسماعیل تکواندوکاران تیم برای رسیدن به جام قهرمانی فشار و استرس زیادی داشتند و کوچکترین اشتباه از این 2 تکواندوکار قهرمانی را از ما سلب می‌کرد اما خدا را شکر با همت و تلاش همه بچه‌های تیم این مهم محقق شد و کاپ قهرمانی به مازندران رسید.

محمدنژاد در ادامه عنوان کرد: قطعا فعالیت‌های خوب نوجوانان حاصل دلسوزی و تلاش مربیان بوده و تمامی کسانی که در این عرصه زحمت می‌کشند اما در صحنه نیستند و دیده نمی‌شوند.

سرمربی تیم نوجوانان با اشاره به داشتن برنامه‌ریزی‌های منظم در پایان گفت: از مریم کیومرثی نایب رییس بانوان تکواندو و فیض اله نفجم رییس توانمند استان برای حمایت‌های بی دریغ و داشتن برنامه‌های مدون در برپایی مسابقات متعدد و لیگ‌های استانی که منجر به پویایی رده های پایه می شود تشکر می‌کنم، امیدوارم حق تکواندو مازندران با پیروزی های بسیار ادا شود.

نویسنده مطلب: مهیار نجف پور

مهیار  نجف پور

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!