23 مسابقه قهرمانی جهان مردانی: تلاش می‌کنم در لحظه بهترین باشم

23 مسابقه قهرمانی جهان مردانی: تلاش می‌کنم در لحظه بهترین باشم

برای خواندن این مطلب بر روی متن بالا کلید فرمایید. 

به ادامه مطلب خوش اومدین.

 

نماینده سنگین وزن کشورمان گفت: هیچ‌وقت قول مدال نداده‌ام اما از همه رقیبانم بیشتر تلاش کردم و با تمام وجود می‌جنگم تا دل مردم کشورمان را شاد کنم.

 

سجاد مردانی تکواندوکار وزن 87+ کیلوگرم کشورمان در بیست و سومین دوره مسابقات قهرمانی به عنوان نماینده ایران در روز پنجم رقابت‌ها رو در روی حریفانش قرار می‌گیرد. سجاد برای سومین بار است که حضور در این رویداد را تجربه می‌کند و در نخستین حضور خود توانست بر سکوی نایب قهرمانی قرار بگیرد. با توجه به اینکه او در دوره گذشته نتوانست به هدف خود برسد، می‌خواهد در این دوره مدال نقره 2013 خود را طلایی کند و بر سکوی قهرمانی بایستد.

تکواندوکار سنگین وزن کشورمان در گفت‌و‌گو با روابط عمومی فدراسیون تکواندو در مورد شرایط خود پیش از اعزام به این رقابت‌ها گفت: تمرینات خوبی را زیر نظر کادرفنی پشت سر گذاشتیم، همچنین در مسابقات تدارکاتی شرکت کردیم که این حضور در بالابردن آمادگی ما تاثیر به سزایی داشت.

وی افزود: در تورنمنت یونان با آمادگی نسبی توانستیم دستاورد بزرگی کسب کنیم. با توجه به دوری چند ماهه از میدان مسابقه و تغییرات جدید داوری برای ما و کادر فنی حضور در رقابت های یونان بسیار مفید و در ادامه روش تمرینات تاثیر گذار بود.

نماینده وزن 87+ کیلوگرم کشورمان اینطور ادامه داد: در این مسابقات توانستیم حریفان خود را بهتر بشناسیم. نفرات قدرتمندی را پیش رو دارم که پیش از این با بسیاری از آنها مبارزه کردم. هیچ وقت قول مدال نداده‌ام اما مطمئن باشید بهتر از همه رقبایم تمرین کرده و تلاش می کنم در لحظه بهترین خودم باشم.

دارنده مدال نقره قهرمانی آسیا اینطور ادامه داد: من در این چند سال همه نوع شرایطی را پشت سر گذاشتم و یاد گرفتم از تمامی حوادث تلخ و شیرین تجربه کسب کنم، امیدوارم با توجه به سختی‌هایی که در این مدت کشیدم بتوانم برای خودم و تیم مفید باشم.

ملی‌پوش تکواندو با اشاره به تمرینات تیم گفت: با کوله باری پر از آمادگی راهی "موجو" می‌شویم و می‌بایست از تک تک تجربیاتی که در این اردو بدست آوردیم، بهره ببریم تا بتوانیم بار دیگر از قدرت تکواندوی ایران دفاع کنیم.

مردانی تصریح کرد: با توجه به شرایطی که کادر فنی به وجود آوردند اتحاد خوبی میان اعضای تیم وجود دارد و انشاا... با این همدلی می‌توانیم در مهد تکواندو بر سکوی قهرمانی بایستیم.

وی در پایان خاطر نشان ساخت: از تک تک عضو خانواده تکواندو تشکر می کنم، انشاا... ما به عنوان نمایندگان ایران جوابگوی زحمات آنها باشیم.

 

نویسنده مطلب: مهیار نجف پور

مهیار  نجف پور

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!