محل تبلیغ شما
23ومین مسابقات قهرمانی جهان  بی باک: حجی‌زواره حقش مدال طلا بود

23ومین مسابقات قهرمانی جهان بی باک: حجی‌زواره حقش مدال طلا بود

برای رفتن به ادامه مطلب بر روی متن بالا کلید فرمایید.

به ادامه مطلب خوش اومدین.

 

تیم‌ملی تکواندو کشورمان در گروه مردان و در پایان دومین روز از مسابقات قهرمانی جهان موفق به کسب یک مدال نقره (آرمین هادی‌پور) و برنز (مسعود حجی زواره) این رقابت‌ها گردید. این در حالی است که مسعود حجی زواره کاپیتان تیم ملی تکواندو کشورمان که یکی از امیدهای کسب مدال طلا بود روز گذشته (یکشنبه) به دلیل ضربه به صورت توسط حریف مصری آسیب دید و از حضور در ادامه رقابت‌ها بازماند.

 

مهدی بی باک سرمربی تیم ملی تکواندو کشورمان در این خصوص به روابط عمومی فدراسیون تکواندو گفت: از هر دو تکواندوکار تیم‌ملی تشکر می‌کنم که در این رقابت‌ها با تمام وجود برای کسب بهترین نتیجه جنگیدند.

وی در ادامه با اشاره به کسب عنوان نایب قهرمانی آرمین هادی‌پور بیان کرد: در این مسابقات آرمین همه تلاشش را کرد و با شایستگی 5 دیدار را به پایان رساند اما در فینال این رقابت‌ها در حقش کم لطفی شد چراکه بلافاصله پس از دیدار نیمه‌نهایی دوباره بر روی شیاپ‌چانگ آمد و این در حالی بود که نماینده کشور میزبان زمان کافی را برای استراحت داشت. به نظرم آرمین بدنش خالی کرد و دلیل اصلی واگذاری نتیجه همین بود.

سرمربی تیم‌ملی کشورمان افزود: مسعود حجی زواره یکی از امیدهای کسب مدال طلا برای تیم بود که در چهارمین دیدار خود با حریف مصر در حالی که 8 امتیاز جلو بود با خطای عمدی این رقیب آسیب دید و راهی بیمارستان شد. با اینکه مسعود اصرار دارد در مرحله نیمه نهایی مبارزه کند اما طبق نامه‌ کمیته برگزاری که به ما ابلاغ شد، یک ماه نمی‌تواند در هیچ رقابتی شرکت کند و حضورش در فینال جام بیست و سوم ممکن نیست!

بی باک در پایان افزود: آسیب دیدگی جزیی از ورزش است و شاید هم تقدیر در این است که در دیدار نهایی و نیمه نهایی شرکت نکند اما شک نکنید که مسعود لیاقت کسب دومین مدال طلای جهانی را داشت.

نویسنده مطلب: مهیار نجف پور

مهیار  نجف پور

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!